d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1150115021503150415051788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 1 2009 09:44am
Quote (Kserkes @ Nov 1 2009 03:33pm)
Gratuluję punktów ;)

e: dzisiaj 3 rok na jsp.


hb :cheers:
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Nov 1 2009 09:46am
Quote (Kserkes @ 1 Nov 2009 15:33)
Gratuluję punktów ;)

e: dzisiaj 3 rok na jsp.


gratki ;)
ja pojutrze juz nie bede nastolatkiem :cry:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 10:12am
Współczuję Krzemuś :(
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 1 2009 10:56am
gratki Jurek punkcika, ale jestem padniety jednak poszedlem na party i wrocielm po 4, a od 10,30 na cmentarz :cry:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 10:59am
Quote (sim @ Nov 1 2009 05:56pm)
gratki Jurek punkcika, ale jestem padniety jednak poszedlem na party i wrocielm po 4, a od 10,30 na cmentarz :cry:


A tam Simson, dasz radę :P

Slashujesz cosik dzisiaj? :P
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 1 2009 11:03am
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 05:59pm)
A tam Simson, dasz radę :P

Slashujesz cosik dzisiaj? :P


a no teraz troszke pogram, juz 1,5 lvla wbilem ;p
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 11:07am
Quote (sim @ Nov 1 2009 06:03pm)
a no teraz troszke pogram, juz 1,5 lvla wbilem ;p


Jak ja nie lubię 1-20 :/ Trochę nudno i nic ciekawego nie leci, potem jest już fajnie :D
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 1 2009 11:22am
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 06:07pm)
Jak ja nie lubię 1-20 :/ Trochę nudno i nic ciekawego nie leci, potem jest już fajnie :D


ja za to lubie bo szybciuto sie mele wbija ;p
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 11:23am
Quote (sim @ Nov 1 2009 06:22pm)
ja za to lubie bo szybciuto sie mele wbija ;p


Magicanem to 1-10 melee lece, potem wolę już cast :P
Member
Posts: 7,045
Joined: Jul 27 2007
Gold: 379.52
Nov 1 2009 02:17pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 07:23pm)
Magicanem to 1-10 melee lece, potem wolę już cast :P


eloszka ja zaczynam grac w lsa !! narazie zainwestuje fg ktore mam a potem sprzedam pare itamz z d2 ^^ pozdro ziomki :wub:
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1150115021503150415051788Next
Closed New Topic