☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev
1
1501
1502
1503
1504
1505
1788
Next
Closed
New Topic
Views: 138979
Replies: 17876
Track Topic
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#15021
Nov 1 2009 09:44am
Quote (Kserkes @ Nov 1 2009 03:33pm)
Gratuluję punktów
e: dzisiaj 3 rok na jsp.
hb
krz3m!n
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
6,047.24
#15022
Nov 1 2009 09:46am
Quote (Kserkes @ 1 Nov 2009 15:33)
Gratuluję punktów
e: dzisiaj 3 rok na jsp.
gratki
ja pojutrze juz nie bede nastolatkiem
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15023
Nov 1 2009 10:12am
Współczuję Krzemuś
sim
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
775.41
#15024
Nov 1 2009 10:56am
gratki Jurek punkcika, ale jestem padniety jednak poszedlem na party i wrocielm po 4, a od 10,30 na cmentarz
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15025
Nov 1 2009 10:59am
Quote (sim @ Nov 1 2009 05:56pm)
gratki Jurek punkcika, ale jestem padniety jednak poszedlem na party i wrocielm po 4, a od 10,30 na cmentarz
A tam Simson, dasz radę
Slashujesz cosik dzisiaj?
sim
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
775.41
#15026
Nov 1 2009 11:03am
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 05:59pm)
A tam Simson, dasz radę
Slashujesz cosik dzisiaj?
a no teraz troszke pogram, juz 1,5 lvla wbilem ;p
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15027
Nov 1 2009 11:07am
Quote (sim @ Nov 1 2009 06:03pm)
a no teraz troszke pogram, juz 1,5 lvla wbilem ;p
Jak ja nie lubię 1-20 :/ Trochę nudno i nic ciekawego nie leci, potem jest już fajnie
sim
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
775.41
#15028
Nov 1 2009 11:22am
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 06:07pm)
Jak ja nie lubię 1-20 :/ Trochę nudno i nic ciekawego nie leci, potem jest już fajnie
ja za to lubie bo szybciuto sie mele wbija ;p
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15029
Nov 1 2009 11:23am
Quote (sim @ Nov 1 2009 06:22pm)
ja za to lubie bo szybciuto sie mele wbija ;p
Magicanem to 1-10 melee lece, potem wolę już cast
fkgrechu
Member
Posts: 7,045
Joined: Jul 27 2007
Gold
:
379.52
#15030
Nov 1 2009 02:17pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 07:23pm)
Magicanem to 1-10 melee lece, potem wolę już cast
eloszka ja zaczynam grac w lsa !! narazie zainwestuje fg ktore mam a potem sprzedam pare itamz z d2 ^^ pozdro ziomki
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
1501
1502
1503
1504
1505
1788
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact