Quote (LukaSss @ Oct 31 2009 11:57am)
Jerzy z tej strony, cze ziom

Planuje kupić jakiś charm 45-50 z 100ee+
DONATE!!!! #15000 post należy do mnie, kkthxbyebbqwtfgtfo
a sie dalem wyruchac :<, chcialem wbic tego posta
ktos mi oferowalem lvl 40 charm ze ~140 ee za 400 fg
This post was edited by sim on Oct 31 2009 05:09am