d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Grev • > Guild Chat & Recruiting.
Prev1141516171854Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 23 2009 01:59am
Quote (mic9292 @ Fri, Aug 21 2009, 07:11pm)
ja 2 razy mq miałem i 2 faile ;)

niektórzy mają po 10 faili na 1 klasie xd ( znam takich )
żeby zaliczyć za 1 razem trzeba mieć nick Botlig B)

Mam 15 poziom, ale jak na razie nie mam czasu grać.
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Aug 23 2009 02:31am
Quote (uksz @ Sun, Aug 23 2009, 07:59am)
Mam 15 poziom, ale jak na razie nie mam czasu grać.


a ja teraz w co innego gram... żeby w ls się przyjemnie grało trzeba wydać z 10k na eq...
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold: 1,050.00
Aug 23 2009 11:29am
Zrobiłem 5 MQ i wszystkie fail
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Aug 23 2009 12:15pm
Quote (nalogowiec @ Sun, Aug 23 2009, 05:29pm)
Zrobiłem 5 MQ i wszystkie fail


B)

właśnie ta gra potrafi wnerwić, jeśli nie ma się eq za mln fg... xd
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 23 2009 06:42pm
Quote (mic9292 @ Sun, Aug 23 2009, 06:15pm)
B)

właśnie ta gra potrafi wnerwić, jeśli nie ma się eq za mln fg... xd

Postanowiłem nazbierać forumowych monet na zajebisty ekwipunek.
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Aug 24 2009 03:26am
Quote (uksz @ Mon, Aug 24 2009, 12:42am)
Postanowiłem nazbierać forumowych monet na zajebisty ekwipunek.


na singach ci szybko zejdzie .. xD ja nie mam z czego zarabiać musial bym pota trafic i wskoczyloby 25k fg xd
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Aug 26 2009 02:04am
Quote (mic9292 @ Mon, Aug 24 2009, 09:26am)
na singach ci szybko zejdzie .. xD ja nie mam z czego zarabiać musial bym pota trafic i wskoczyloby 25k fg xd

Kurwa, nie chce mi się zdobywać doświadczenia.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Aug 26 2009 02:06am
powodzenia w nowej gildi :)
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Aug 26 2009 03:38am
Quote (TDI @ Wed, Aug 26 2009, 08:06am)
powodzenia w nowej gildi :)


a dzięki, tylko coś Botliq zniknął :cry:

uksz, jeśli miałbyś czas mógłbyś jakiegoś singa zrobić, obojętnie jakiego z jakimś piłkarzem, bo fg'sow nie mam :( i nie wiem kiedy by coś wskoczyło
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold: 9,841.00
Warn: 10%
Aug 26 2009 03:41am
Cześć, co słychać?

Quote (mic9292 @ Wed, 26 Aug 2009, 11:38)
a dzięki, tylko coś Botliq zniknął :cry:


Byłem na wakacjach ;)

Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1141516171854Next
Add Reply New Topic