☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> • Grev • > Guild Chat & Recruiting.
Prev
1
14
15
16
17
18
54
Next
Add Reply
New Topic
Views: 5596
Replies: 534
Track Topic
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#151
Aug 23 2009 01:59am
Quote (mic9292 @ Fri, Aug 21 2009, 07:11pm)
ja 2 razy mq miałem i 2 faile
niektórzy mają po 10 faili na 1 klasie xd ( znam takich )
żeby zaliczyć za 1 razem trzeba mieć nick
Botlig
Mam 15 poziom, ale jak na razie nie mam czasu grać.
mic9292
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
158.75
#152
Aug 23 2009 02:31am
Quote (uksz @ Sun, Aug 23 2009, 07:59am)
Mam 15 poziom, ale jak na razie nie mam czasu grać.
a ja teraz w co innego gram... żeby w ls się przyjemnie grało trzeba wydać z 10k na eq...
nalogowiec
Member
Posts: 8,310
Joined: Sep 19 2008
Gold
:
1,050.00
#153
Aug 23 2009 11:29am
Zrobiłem 5 MQ i wszystkie fail
mic9292
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
158.75
#154
Aug 23 2009 12:15pm
Quote (nalogowiec @ Sun, Aug 23 2009, 05:29pm)
Zrobiłem 5 MQ i wszystkie fail
właśnie ta gra potrafi wnerwić, jeśli nie ma się eq za mln fg... xd
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#155
Aug 23 2009 06:42pm
Quote (mic9292 @ Sun, Aug 23 2009, 06:15pm)
właśnie ta gra potrafi wnerwić, jeśli nie ma się eq za mln fg... xd
Postanowiłem nazbierać forumowych monet na zajebisty ekwipunek.
mic9292
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
158.75
#156
Aug 24 2009 03:26am
Quote (uksz @ Mon, Aug 24 2009, 12:42am)
Postanowiłem nazbierać forumowych monet na zajebisty ekwipunek.
na singach ci szybko zejdzie .. xD ja nie mam z czego zarabiać musial bym pota trafic i wskoczyloby 25k fg xd
uksz
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold
:
0.00
#157
Aug 26 2009 02:04am
Quote (mic9292 @ Mon, Aug 24 2009, 09:26am)
na singach ci szybko zejdzie .. xD ja nie mam z czego zarabiać musial bym pota trafic i wskoczyloby 25k fg xd
Kurwa, nie chce mi się zdobywać doświadczenia.
TDI
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold
:
1,321.00
#158
Aug 26 2009 02:06am
powodzenia w nowej gildi
mic9292
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold
:
158.75
#159
Aug 26 2009 03:38am
Quote (TDI @ Wed, Aug 26 2009, 08:06am)
powodzenia w nowej gildi
a dzięki, tylko coś Botliq zniknął
uksz, jeśli miałbyś czas mógłbyś jakiegoś singa zrobić, obojętnie jakiego z jakimś piłkarzem, bo fg'sow nie mam
i nie wiem kiedy by coś wskoczyło
Botlig
Banned
Posts: 8,898
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
9,841.00
Warn: 10%
#160
Aug 26 2009 03:41am
Cześć, co słychać?
Quote (mic9292 @ Wed, 26 Aug 2009, 11:38)
a dzięki, tylko coś Botliq zniknął
Byłem na wakacjach
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
14
15
16
17
18
54
Next
Add Reply
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact