Quote (Warrych @ Sat, 1 Nov 2008, 08:55)
visszatérve kicsit kopfschuss-hoz, épp az előbb akartam pm-elni neki

tiltva vagyok, lol?
szépen lelépett a lvl15/27str armorommal, valamint egy guilditemnek szánt lvl15/35stat(str/dex)/2ls charm-al.

továbbá nem is szólva Kay teljes fire charm kollekciójáról.
ez mekkora egy buzi!
Nem buzi a legjobb szó rá...

Jó nagy paraszt mindenesetre.
Hát ő az aki blacklisted lesz majd a profilomba.