d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1135136137138139548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,289.95
Oct 12 2011 04:37am
Quote (wdzioba @ 12 Oct 2011 07:26)
dzień dobry :) , ktos na porannego climba??


ja nn niezmordowany Wojtku :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,582.65
Oct 12 2011 04:58am
Quote (iskra27 @ 12 Oct 2011 12:37)
ja nn niezmordowany Wojtku  :)


jak nie poranny to może popołudniowy ?? :banana:
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,289.95
Oct 12 2011 05:14am
Quote (wdzioba @ 12 Oct 2011 11:58)
jak nie poranny to może popołudniowy ??  :banana:


JA WRACAM PO 22 wiec lipa. nikt juz ze mna nie chce grac o tej porze... :(
Member
Posts: 55,635
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,429.19
Oct 12 2011 05:20am
Quote (Lewy @ 12 Oct 2011 02:32)
Rare silk robe
Level Req: 15
Physical Defense: 0 to 8
Magical Defense: 16 to 49

+30 Intelligence
+3 Life Regen


takie cos o zlapalem !


thx iskra ;)


gratki dropa :D
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,582.65
Oct 12 2011 05:32am
Quote (iskra27 @ 12 Oct 2011 13:14)
JA WRACAM PO 22 wiec lipa. nikt juz ze mna nie chce grac o tej porze... :(


ja zagram ale trzeba team zebrac do 23.00 max
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Oct 12 2011 05:55am
ja bede kolo 21 ;)
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 12 2011 07:36am
siemka ... ja będzie climb koło 18-19 to wołać mnie ... znaczy się budzić :D idę się przekimać troszkę :wacko:
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Oct 12 2011 08:25am
jakos sie zasiedzialem w domu i nie poszedlem na zajecia,
jak bedzie wczesniej climb to dzwoncie/wolajcie :D
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,047.24
Oct 12 2011 09:32am
bedzie double, ale trudno :D

troszke poklikalem solo i taki charmik padl, raczej nie bedzie uzywany zbyt czesto, ale w razie czego bedzie na mulku :)

Mythical heal VI
Level Req: 15
+4 Intelligence
+1 Extra Equipment Slots
+1 to 18 Life per Kill
+1 to 2 Mana per Kill
+25% Heal Mastery
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 12 2011 10:31am
Quote (iskra27 @ Oct 12 2011 11:14am)
JA WRACAM PO 22 wiec lipa. nikt juz ze mna nie chce grac o tej porze... :(


Iskra - a co ty na porannego climba jutro o 9 rano ?


Kto pisze sie teraz na climba?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1135136137138139548Next
Closed New Topic