☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
131
132
133
134
135
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65051
Replies: 5472
Track Topic
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#1321
Oct 10 2011 02:13pm
jak tam wojti imprezka? dajesz rade?
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1322
Oct 10 2011 02:14pm
byc
Oo Cze Jaku!!
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1323
Oct 10 2011 02:16pm
Quote (jaku @ 10 Oct 2011 22:13)
jak tam wojti imprezka? dajesz rade?
a wypilismy z bratem 1,5 litra ojciec nie pil to mi chodziarz na jutro alku zostanie
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#1324
Oct 10 2011 02:17pm
Quote (wdzioba @ 10 Oct 2011 22:16)
a wypilismy z bratem 1,5 litra ojciec nie pil to mi chodziarz na jutro alku zostanie
i o to chodzi!
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#1325
Oct 10 2011 02:19pm
ok spadam na chate.
jutro konczymy climba o 6 godzinie. jakby ktos wczesniej potrzebowa mq dagera,scalaka,dex charma to sa u mnie na gl.postaci'
pozdro600
ColdDemise
Member
Posts: 15,906
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
100.00
#1326
Oct 10 2011 02:20pm
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1327
Oct 10 2011 02:23pm
Quote (WarFox @ 10 Oct 2011 22:20)
http://www.youtube.com/watch?v=Z8J_yzppjI8
trudna sprawa ale miło że postujesz u nas
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1328
Oct 10 2011 02:54pm
Przepraszam wszystkich ale ni chuja nie wiem co sie stalo -- wyjebało mi neta i dopiero teraz sie wlaczyl .
Co do jutra proponował bym zaczac szybciej tego climba - zeby po 19 jakos zaczac nowego . Co wy na to ?
Jeszcze raz sorki.
Thegri
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,099.29
#1329
Oct 10 2011 04:28pm
Ciciek dostała donate za poprawne combo
Dzieki
Ninja in da HAUZZZZ
krz3m!n
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
6,037.74
#1330
Oct 10 2011 04:28pm
sdf u mnie,
gratki Jarku, a moze raczej Anetko?
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
131
132
133
134
135
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact