d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1130131132133134548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,138.26
Trader: Trusted
Oct 10 2011 05:57am
Quote (wdzioba @ Oct 10 2011 12:56pm)
thx orzi ;)


ja nie mam lagow ;)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 10 2011 06:13am
10000000 lat Wojtuś :) dużo szczęścia i radości :love:
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,445.19
Oct 10 2011 06:26am
Quote (Thegri @ 10 Oct 2011 14:13)
10000000 lat Wojtuś :) dużo szczęścia i radości :love:


dolaczam sie do zyczen!! najlepszego mistrzu ;D
graty sworda krzem :) i wb w slaszingowaniu :D
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 10 2011 08:49am
Quote (sg_orzi @ Oct 10 2011 10:53am)
najlepszego wojti :)


e:
jak macie miejsce na 19 to tez sie pisze :P


jest jest , a wiec szukamy jeszcze +1

Jak narazie jest : Anita , Lewy , Orzi , Ja
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,138.26
Trader: Trusted
Oct 10 2011 10:37am
no to chyba lipa z g/o
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 10:41am
Quote (Thegri @ 10 Oct 2011 14:13)
10000000 lat Wojtuś :)  dużo szczęścia i radości  :love:


dzieki Jaruś
Quote (jaku @ 10 Oct 2011 14:26)
dolaczam sie do zyczen!! najlepszego mistrzu ;D

thx Kuba ;)

Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 10 2011 10:42am
Quote (Lewy @ Oct 10 2011 04:37pm)
no to chyba lipa z g/o


no lipa lipa - ale climba tak czy siak zagramy nie ?

A co z Jarkiem ?
Member
Posts: 46,976
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,138.26
Trader: Trusted
Oct 10 2011 10:43am
Quote (Erg_zolw @ Oct 10 2011 06:42pm)
no lipa lipa - ale climba tak czy siak zagramy nie ?

A co z Jarkiem ?


jarek mowil ze bedzie pozniej okolo 21-22
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 10:44am
ja lece na impezke i nie wiem o ktorej bede itd
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 10 2011 10:48am
Quote (Lewy @ Oct 10 2011 04:43pm)
jarek mowil ze bedzie pozniej okolo 21-22


a to chujna , ja moge max 20 zaczac climba - a wiesz czy anita bedzie ? bo tak to +1 szybko sie znajdzie


Quote (wdzioba @ Oct 10 2011 04:44pm)
ja lece na impezke i nie wiem o ktorej bede itd



miłej zabawy!

This post was edited by Erg_zolw on Oct 10 2011 10:49am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1130131132133134548Next
Closed New Topic