Quote (Lewy @ Oct 10 2011 04:43pm)
jarek mowil ze bedzie pozniej okolo 21-22
a to chujna , ja moge max 20 zaczac climba - a wiesz czy anita bedzie ? bo tak to +1 szybko sie znajdzie
Quote (wdzioba @ Oct 10 2011 04:44pm)
ja lece na impezke i nie wiem o ktorej bede itd
miłej zabawy!
This post was edited by Erg_zolw on Oct 10 2011 10:49am