☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
129
130
131
132
133
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65049
Replies: 5472
Track Topic
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1301
Oct 10 2011 01:19am
Wojti Wszystkiego najlepszego , zdrowia i szczecia , pociechy z dziecka i wspaniałych chwil z żona .
Btw. Krzem Gz sworda;p przyda sie do seta naszego ;p
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1302
Oct 10 2011 01:23am
Quote (szulmar @ 10 Oct 2011 08:49)
Wszystkiego Najlepszego Wojti
dzięki Szumi i zapraszam na drina
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1303
Oct 10 2011 01:27am
Quote (Erg_zolw @ 10 Oct 2011 09:19)
Wojti Wszystkiego najlepszego , zdrowia i szczecia , pociechy z dziecka i wspaniałych chwil z żona .
dzieki Jacek i zapraszam na drinka
iskra27
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold
:
9,289.95
#1304
Oct 10 2011 03:06am
Quote (wdzioba @ 10 Oct 2011 06:46)
podziekowac ...a z wątrobą to ja się niemartwie niech ona się martwi . Ale masz rację trzeba mniej spijać alku
jak sie bedzie martwić sama wątroba to ona moze umrzyć ^^
Lewy
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,127.81
Trader:
Trusted
#1305
Oct 10 2011 03:31am
najlepszego Wojti
szczescie i zdrowia dla calej rodziny
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1306
Oct 10 2011 03:58am
Quote (Lewy @ 10 Oct 2011 11:31)
najlepszego Wojti
szczescie i zdrowia dla calej rodziny
dzieki Lewy a Ciebie to jakos dorwe w toronto to sie zresetujemy
Lewy
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,127.81
Trader:
Trusted
#1307
Oct 10 2011 04:00am
Quote (wdzioba @ Oct 10 2011 11:58am)
dzieki Lewy a Ciebie to jakos dorwe w toronto to sie zresetujemy
jestem za ^^
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1308
Oct 10 2011 04:52am
macie laggi na lsie?
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#1309
Oct 10 2011 04:53am
najlepszego wojti
e:
jak macie miejsce na 19 to tez sie pisze
This post was edited by sg_orzi on Oct 10 2011 04:54am
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1310
Oct 10 2011 04:56am
Quote (sg_orzi @ 10 Oct 2011 12:53)
najlepszego wojti
thx orzi
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
129
130
131
132
133
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact