d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1129130131132133548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 10 2011 01:19am
Wojti Wszystkiego najlepszego , zdrowia i szczecia , pociechy z dziecka i wspaniałych chwil z żona .


Btw. Krzem Gz sworda;p przyda sie do seta naszego ;p
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 01:23am
Quote (szulmar @ 10 Oct 2011 08:49)
Wszystkiego Najlepszego Wojti


dzięki Szumi i zapraszam na drina
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 01:27am
Quote (Erg_zolw @ 10 Oct 2011 09:19)
Wojti Wszystkiego najlepszego , zdrowia i szczecia , pociechy z dziecka i wspaniałych chwil z żona .


dzieki Jacek i zapraszam na drinka

Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,289.95
Oct 10 2011 03:06am
Quote (wdzioba @ 10 Oct 2011 06:46)
podziekowac ...a z wątrobą to ja się niemartwie  niech ona się martwi . Ale masz rację trzeba mniej spijać alku ;)


jak sie bedzie martwić sama wątroba to ona moze umrzyć ^^
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,127.81
Trader: Trusted
Oct 10 2011 03:31am
najlepszego Wojti :) szczescie i zdrowia dla calej rodziny ;)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 03:58am
Quote (Lewy @ 10 Oct 2011 11:31)
najlepszego Wojti :) szczescie i zdrowia dla calej rodziny ;)


dzieki Lewy a Ciebie to jakos dorwe w toronto to sie zresetujemy :banana:
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,127.81
Trader: Trusted
Oct 10 2011 04:00am
Quote (wdzioba @ Oct 10 2011 11:58am)
dzieki Lewy a Ciebie to jakos dorwe w toronto to sie zresetujemy  :banana:


jestem za ^^
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 04:52am
macie laggi na lsie?
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 10 2011 04:53am
najlepszego wojti :)


e:
jak macie miejsce na 19 to tez sie pisze :P

This post was edited by sg_orzi on Oct 10 2011 04:54am
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 10 2011 04:56am
Quote (sg_orzi @ 10 Oct 2011 12:53)
najlepszego wojti :)


thx orzi ;)

Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1129130131132133548Next
Closed New Topic