Quote (xLestatx @ Wed, 29 Oct 2008, 18:41)
Ez a gyerek komolyan eladta Kay cuccait? Vagy most mi a fasz van?
már kérdezetem Kay-től. elvileg tudomásom szerint kölcsönben volt nála, most meg fg-je sincs.
amúgy eladta a guildnek szánt nála lévő lvl15/35statos(str/dex)/2ls charmom is. ^^