☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
126
127
128
129
130
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65048
Replies: 5472
Track Topic
Lewy
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,127.81
Trader:
Trusted
#1271
Oct 9 2011 12:50pm
Quote (Erg_zolw @ Oct 9 2011 08:41pm)
ok ZiomBoJ , a więc szukamy +3
ja zagram na 2 kompy wiec starczy +2 xD
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#1272
Oct 9 2011 12:54pm
Quote (Lewy @ Oct 9 2011 08:50pm)
ja zagram na 2 kompy wiec starczy +2 xD
Ty wychodzisz pić ... pijaczyno
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1273
Oct 9 2011 01:01pm
Quote (Lewy @ Oct 9 2011 06:50pm)
ja zagram na 2 kompy wiec starczy +2 xD
luzz
Quote (cicia23 @ Oct 9 2011 06:54pm)
Ty wychodzisz pić ... pijaczyno
to jak to wkoncu bedzie ?;p
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#1274
Oct 9 2011 01:09pm
ja pierdole ja z tych nudów dziś to nawet taniec z gwiazdami oglądam
omg ...
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#1275
Oct 9 2011 01:16pm
btw. Wojtuś jak się czujesz jeszcze jako 39 latek ?
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1276
Oct 9 2011 01:18pm
może bede za godzine to może zagram zależy ile w siebie wleje
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#1277
Oct 9 2011 01:31pm
Quote (wdzioba @ Oct 9 2011 09:18pm)
może bede za godzine to może zagram zależy ile w siebie wleje
nie wlewaj za dużo bo się przeleje
chyba z dzisiejszego climba nici ...
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1278
Oct 9 2011 01:33pm
Quote (cicia23 @ Oct 9 2011 07:31pm)
nie wlewaj za dużo bo się przeleje
chyba z dzisiejszego climba nici ...
no juz napewno .
Tak jak pisałem prędzej -- Kto będzie chętny jutro na climba w godzinie 19.00-19.30 ?
Jak narazie Lewy , Ja - kto jeszcze?
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#1279
Oct 9 2011 01:37pm
Quote (Erg_zolw @ Oct 9 2011 09:33pm)
no juz napewno .
Tak jak pisałem prędzej -- Kto będzie chętny jutro na climba w godzinie 19.00-19.30 ?
Jak narazie Lewy , Ja - kto jeszcze?
ja się piszę
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1280
Oct 9 2011 01:57pm
Quote (cicia23 @ Oct 9 2011 07:37pm)
ja się piszę
ok , a wiec +2 i lecimy g/o
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
126
127
128
129
130
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact