d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1123124125126127823Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 28 2010 01:31pm
Quote (Pitek @ 28 Aug 2010 19:49)
Bywa :(

Ktoś jest w stanie mnie wspomóc finansowo na kupno tego charma,co predzej pisalem :D?


prof daje teraz EE ponad cap?

Quote (blondaas @ 28 Aug 2010 19:08)
co za chujowy dzień..
rip na 69 a potem jeszcze to

19:06 Click, the door unlocks.
19:07 Click, the door unlocks.
19:07 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.

przerwa od sc <_<


z doswiadczenia wiem ze po takich 3rd zaraz passy przychodza, nie martw sie :hug:

This post was edited by markov on Aug 28 2010 01:40pm
Member
Posts: 38,144
Joined: Dec 12 2006
Gold: 274,666.00
Aug 28 2010 01:36pm
Quote (blondaas @ 28 Aug 2010 19:08)
co za chujowy dzień..
rip na 69 a potem jeszcze to

19:06 Click, the door unlocks.
19:07 Click, the door unlocks.
19:07 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.

przerwa od sc <_<


au :hug:

This post was edited by malleus on Aug 28 2010 01:36pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 28 2010 02:23pm
Quote (markov @ Aug 28 2010 09:31pm)
prof daje teraz EE ponad cap?



z doswiadczenia wiem ze po takich 3rd zaraz passy przychodza, nie martw sie :hug:


max ee jaki mozesz miec to max ee na itemie + 20 z profa
Member
Posts: 6,087
Joined: Apr 24 2005
Gold: 1,890.77
Aug 28 2010 04:09pm
Dzięki za pożyczenie fg,ale tak jak sobie obiecałem.Nie dam wiecej niż 5k
Nie będe robić wojny z tym dzieckiem niech sobie zwali przy kupowaniu tego charmu...
Jak ktoś mi robi overbid 0,01fg to jest dla mnie szmatą a nie człowiekiem,i niech spierdala bo w ryj dostanie
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 28 2010 08:27pm
Pozno sie zrobilo, czas spac. Dobranoc :zzz:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Aug 29 2010 02:12am
Quote (Pitek @ 29 Aug 2010 00:09)
Dzięki za pożyczenie fg,ale tak jak sobie obiecałem.Nie dam wiecej niż 5k
Nie będe robić wojny z tym dzieckiem niech sobie zwali przy kupowaniu tego charmu...
Jak ktoś mi robi overbid 0,01fg to jest dla mnie szmatą a nie człowiekiem,i niech spierdala bo w ryj dostanie


po co sie denerwowac, pewo mu zalezy tak samo jak tobie, i moze sobie pozwolic na overprice.
1 lvl profa bys wbil i juz wiecej bys nim nie wyciagnal :)
Member
Posts: 6,087
Joined: Apr 24 2005
Gold: 1,890.77
Aug 29 2010 02:34am
Quote (markov @ Aug 29 2010 09:12am)
po co sie denerwowac, pewo mu zalezy tak samo jak tobie, i moze sobie pozwolic na overprice.
1 lvl profa bys wbil i juz wiecej bys nim nie wyciagnal :)


Chuj z tym wszystkim,odechciało mi się grać...

This post was edited by Pitek on Aug 29 2010 02:47am
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Aug 29 2010 03:51am
Quote (Pitek @ 29 Aug 2010 10:34)
Chuj z tym wszystkim,odechciało mi się grać...


e tam pitek przestan Tez tak mialem jak swoj wind set zbeirałem Jakas menda mnie przebila przy 55 lvl charmie i tez mi sie odechcialo wszystkiego. Marecki wytlumaczyl dziadziusiowi zeby sie nie spinac tylko poczekac i ... tydzien pozniej Leny znalazl mi charma :)

wyluzuj

dzien dobry btw

GZ dla Mareckiego i Grzesia za passy (jeden rl drugi małpiszon)

tradycyjnie zajebany robotą

Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Aug 29 2010 04:18am
:hello: :hail: . I'm back for 18 hours. I'm sick also.
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Aug 29 2010 05:37am
ce all

widzial ktos gdzies mojego heala 20 lv 2x str 2x hm?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1123124125126127823Next
Closed New Topic