d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1122123124125126548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,234
Joined: Nov 9 2007
Gold: 12,096.55
Oct 9 2011 01:56am
09:56 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 7)
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,293.61
Trader: Trusted
Oct 9 2011 02:04am
Quote (szulmar @ Oct 9 2011 09:56am)
09:56 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 7)


gz :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 9 2011 02:08am
Quote (szulmar @ 9 Oct 2011 09:56)
09:56 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 7)


CG!!

gramy cos? mam czas do 13-14
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,293.61
Trader: Trusted
Oct 9 2011 02:10am
Quote (wdzioba @ Oct 9 2011 10:08am)
CG!!

gramy cos? mam czas do 13-14


ja nie bardzo, poszeedlem spac po 5 a wstalem o 8 bo musialem jechac z ojcem zalatwic pewna sprawe wiec teraz jump do wyrka i spanko xD
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 9 2011 02:16am
Quote (Lewy @ 9 Oct 2011 10:10)
ja nie bardzo, poszeedlem spac po 5 a wstalem o 8 bo musialem jechac z ojcem zalatwic pewna sprawe wiec teraz jump do wyrka i spanko xD


to miłych snów :baby:
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 9 2011 03:02am
Quote (wdzioba @ Oct 9 2011 08:08am)
CG!!

gramy cos? mam czas do 13-14


ja z miła checia cos bym zagral
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 9 2011 03:19am
Quote (Erg_zolw @ 9 Oct 2011 11:02)
ja z miła checia cos bym zagral


ja tez ale nie mam sprzętu i czasami mi prąd odłączają (tj dzis juz 3 raz)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 9 2011 03:21am
Quote (wdzioba @ Oct 9 2011 09:19am)
ja tez ale nie mam sprzętu i czasami mi prąd odłączają (tj dzis juz 3 raz)


aha to chujowo troche , a druga sprawa , ze nie ma teamu
Member
Posts: 55,633
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,450.39
Oct 9 2011 07:41am
nosz kurwa. moje drugie mq po miesiacu czasu abscencji i drugi raz na drugich kurwa kurwa kurwa. wkurwilem sie
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,293.61
Trader: Trusted
Oct 9 2011 08:19am
Quote (jaku @ Oct 9 2011 03:41pm)
nosz kurwa. moje drugie mq po miesiacu czasu abscencji i drugi raz na drugich kurwa kurwa kurwa. wkurwilem sie


zapal sobie ! xD
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1122123124125126548Next
Closed New Topic