d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1111213141582Next
Closed New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:25pm
Daniek jak chcesz dolaczyc to wyslij requesta smile.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2009 01:26pm
Co to za kłótnie pod moją nieobecność >.< Ja też chce sie kłócić!

egoiści z was

e: Daniek juz w theforgotten jest




This post was edited by Onesteptodie on Mar 21 2009 01:26pm
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 01:27pm
Quote (Onesteptodie @ Sat, 21 Mar 2009, 20:26)
Co to za kłótnie pod moją nieobecność >.< Ja też chce sie kłócić!

egoiści z was

e: Daniek juz w theforgotten jest


MA do poniedzałku mq zrobić ~~
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:27pm
Witam Daniek smile.gif
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 01:28pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:25)
Daniek jak chcesz dolaczyc to wyslij requesta smile.gif


sent

Quote (Onesteptodie @ Sat, 21 Mar 2009, 20:26)
Co to za kłótnie pod moją nieobecność >.< Ja też chce sie kłócić!

egoiści z was

e: Daniek juz w theforgotten jest


Lecz zeby sie tam utrzymac musialem wbic MQ do poniedzialku, a niestety troche mi sie sprawy skomplikowaly i nie dalbym rady.

Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:27)
Witam Daniek smile.gif


Takze witam wink.gif

This post was edited by Daniek92 on Mar 21 2009 01:29pm
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2009 01:29pm
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:28)
sent



Lecz zeby sie tam utrzymac musialem wbic MQ do poniedzialku, a niestety troche mi sie sprawy skomplikowaly i nie dalbym rady.


U nas nie ma takich wymagań ;]

Witamy na pokładzie ;]
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 01:30pm
Co trzeba zrobic by miec range Slasher? Wbic jakies GPs dla guild?
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 01:30pm
Quote (Onesteptodie @ Sat, 21 Mar 2009, 20:29)
U nas nie ma takich wymagań ;]

Witamy na pokładzie ;]


Również_witam.


70 ohmy.gif

Wyłączam CSa i nakurwiam, Piotr zaraz ajtamz oddam.
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Mar 21 2009 01:31pm
Miałem range Szymek i czemu mam Slasher biggrin.gif ?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2009 01:31pm
Quote (Sajmon180 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:31)
Miałem range Szymek i czemu mam Slasher biggrin.gif ?


Właśnie myślimy ze Swartorkiem nad rangami ;]

Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1111213141582Next
Closed New Topic