Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:25)
Daniek jak chcesz dolaczyc to wyslij requesta

sent
Quote (Onesteptodie @ Sat, 21 Mar 2009, 20:26)
Co to za kłótnie pod moją nieobecność >.< Ja też chce sie kłócić!
egoiści z was
e: Daniek juz w theforgotten jest
Lecz zeby sie tam utrzymac musialem wbic MQ do poniedzialku, a niestety troche mi sie sprawy skomplikowaly i nie dalbym rady.
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:27)
Witam Daniek

Takze witam
This post was edited by Daniek92 on Mar 21 2009 01:29pm