Quote (wdzioba @ Oct 7 2011 12:03pm)
jak co Lewy gra za wszystkich to i wszyscy afkują

btw Korea - Polska 0-1

jeszcze 30 min i koniec
kurwa mac niech przegraja to tylko sparing ;p
a ja na koreo obstawilem ;p
E: ok chuj niech wygraja i tak juz cos innego mi zjebalo kupon...
This post was edited by Erg_zolw on Oct 7 2011 06:08am