d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1117311741175117611771218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 9 2012 06:16am
Drugi na podium, cze! :)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Oct 9 2012 11:12pm
powitał ;)

1-szy :D

i dobranoc
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 10 2012 01:25am
Quote (HavinGSeX @ 8 Oct 2012 23:03)
d3 only here :P


w rzeczy samej Pablo - dobrze prawisz ^^
ja się jeszcze zastanawiam nad torczlajtem 2 - bo w sumie tani jest (w porownaniu do d3) a wszyscy sobie chwala ze dobra gierka

This post was edited by miton84 on Oct 10 2012 01:25am
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 02:16am
Quote (miton84 @ 10 Oct 2012 09:25)
w rzeczy samej Pablo - dobrze prawisz ^^
ja się jeszcze zastanawiam nad torczlajtem 2 - bo w sumie tani jest (w porownaniu do d3)  a wszyscy sobie chwala ze dobra gierka


Ino może być i fajna ale tak naprawde jest pare fajnych gierek tyle że juz czasu na zycie nie zostanie ^^...ja mam czas tylko w jedną grać i jest to d3, jak zaczne grac w 2 lub 3 gierki to
będe musiał sie z dziewczyną rozejść a jak wiecej gierek to przestane na silownie chodzić, a przy ciagłej grze zwolnie sie z pracy ^^ :P
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 10 2012 02:26am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 10:16am)
Ino może być i fajna ale tak naprawde jest pare fajnych gierek tyle że juz czasu na zycie nie zostanie ^^...ja mam czas tylko w jedną grać i jest to d3, jak zaczne grac w 2 lub 3 gierki to
będe musiał sie z dziewczyną rozejść a jak wiecej gierek to przestane na silownie chodzić, a przy ciagłej grze zwolnie sie z pracy ^^ :P


Doba jest stanowczo za krótka. :P
Powinna trwać z 48, a nie 24h :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 02:30am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 10:26)
Doba jest stanowczo za krótka. :P
Powinna trwać z 48, a nie 24h :)


No dokładnie :P heheheeh
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 10 2012 02:44am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 10:26)
Doba jest stanowczo za krótka. :P
Powinna trwać z 48, a nie 24h :)


no własnie - czytasz mi w myślach :o
48h doba z czego 8h do roboty a reszta czas wolny :rolleyes:
ale by było zajebiaszczo ^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 04:53am
Quote (miton84 @ 10 Oct 2012 10:44)
no własnie - czytasz mi w myślach :o
48h doba z czego 8h do roboty a reszta czas wolny  :rolleyes:
ale by było zajebiaszczo ^^


Panowie ja będe grał od mniej więcej 17-18 w diablo 3 euhc jak ktos chetny to zapraszam :) Będe wizzem pociskal aktualnie lvl 14 :P
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 10 2012 06:41am
Quote (HavinGSeX @ Oct 10 2012 12:53pm)
Panowie ja będe grał od mniej więcej 17-18 w diablo 3 euhc jak ktos chetny to zapraszam :) Będe wizzem pociskal aktualnie lvl 14 :P


Do mnie zawita dziś matka przenajświętsza pieniężna, więc o tej godzinie będę się wybierał raczej do bankomatu/baru/na plener, i raczej nie będę mieć jak zagrać. :P ale... duchowo będę z Wami. :thumbsup:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 10 2012 06:55am
Quote (2007 @ 10 Oct 2012 14:41)
Do mnie zawita dziś matka przenajświętsza pieniężna, więc o tej godzinie będę się wybierał raczej do bankomatu/baru/na plener, i raczej nie będę mieć jak zagrać. :P ale... duchowo będę z Wami.  :thumbsup:


O hohoho :) U mnie juz była 1-go :P No ale jak najbardziej idz idz :D Napij sie za nas a my za Ciebie pogramy :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1117311741175117611771218Next
Closed New Topic