Quote (miton84 @ 10 Oct 2012 09:25)
w rzeczy samej Pablo - dobrze prawisz ^^
ja się jeszcze zastanawiam nad torczlajtem 2 - bo w sumie tani jest (w porownaniu do d3) a wszyscy sobie chwala ze dobra gierka
Ino może być i fajna ale tak naprawde jest pare fajnych gierek tyle że juz czasu na zycie nie zostanie ^^...ja mam czas tylko w jedną grać i jest to d3, jak zaczne grac w 2 lub 3 gierki to
będe musiał sie z dziewczyną rozejść a jak wiecej gierek to przestane na silownie chodzić, a przy ciagłej grze zwolnie sie z pracy ^^
