Quote (HavinGSeX @ 5 Oct 2012 09:21)
No ja na 60 tez mam ale taką zeby farmić hella i ewentualnie a1 inferno z prawdziwymi zakupami to będe dzialal na 60 i zapewne kasy mi nie starczy...
Będę farmił albo hell albo a1 inferno bo nie ma sensu iść na golasa bez tego ^^

ja teraz farmię ale na BW
