Quote (miton84 @ 3 Oct 2012 23:24)
gdzie sie znowu włóczysz?

No byłem na porównaniach międzylaboratoryjnych w tamtejszym Sanepidzie

Wróciłem wczoraj jeden lvl zrobilem w d3 i jestem na 59 a4 hell (azmo był ez gorzej z elitami przed nim ^^)

Quote (gokuu78 @ 5 Oct 2012 07:09)
siemanko ludziska

1-szy
Witam koleżko

Quote (gokuu78 @ 5 Oct 2012 07:09)
siemanko ludziska

1-szy
Bonjour sinior M
