d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1117111721173117411751218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Oct 2 2012 01:00am
berek

1-szy ;)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Oct 2 2012 11:05pm
siemka

1-szy
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 3 2012 11:57am
Witam witam :P Pozdrowka z Tarnobrzegu :P Co tam jak tam ??
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 3 2012 03:24pm
Quote (HavinGSeX @ 3 Oct 2012 19:57)
Witam witam :P Pozdrowka z Tarnobrzegu :P Co tam jak tam ??


gdzie sie znowu włóczysz? :mad:
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Oct 3 2012 11:05pm
cześć koledzy :)

1-szy
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 4 2012 05:44am
drugi, cześć. :)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Oct 4 2012 11:09pm
siemanko ludziska :)

1-szy
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 5 2012 12:32am
Quote (miton84 @ 3 Oct 2012 23:24)
gdzie sie znowu włóczysz?  :mad:


No byłem na porównaniach międzylaboratoryjnych w tamtejszym Sanepidzie :) Wróciłem wczoraj jeden lvl zrobilem w d3 i jestem na 59 a4 hell (azmo był ez gorzej z elitami przed nim ^^) :D


Quote (gokuu78 @ 5 Oct 2012 07:09)
siemanko ludziska :)

1-szy


Witam koleżko :)

Quote (gokuu78 @ 5 Oct 2012 07:09)
siemanko ludziska :)

1-szy


Bonjour sinior M :D
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 5 2012 12:45am
Quote (HavinGSeX @ 5 Oct 2012 08:32)
No byłem na porównaniach międzylaboratoryjnych w tamtejszym Sanepidzie :) Wróciłem wczoraj jeden lvl zrobilem w d3 i jestem na 59 a4 hell (azmo był ez gorzej z elitami przed nim ^^)  :D


ja konieć act 3 jestem - butchera peawnie w weekend zabije - mam już bron na 56 i na 60 lvl - kupe kasy na to poszlo ^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 5 2012 01:21am
Quote (miton84 @ 5 Oct 2012 08:45)
ja konieć act 3 jestem - butchera peawnie w weekend zabije - mam już bron na 56 i na 60 lvl  - kupe kasy na to poszlo ^^


No ja na 60 tez mam ale taką zeby farmić hella i ewentualnie a1 inferno z prawdziwymi zakupami to będe dzialal na 60 i zapewne kasy mi nie starczy...
Będę farmił albo hell albo a1 inferno bo nie ma sensu iść na golasa bez tego ^^ :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1117111721173117411751218Next
Closed New Topic