Quote (2007 @ 30 Sep 2012 16:54)
ha, drugi. Dziś o 11:35 rano, dokładnie stuknęła mi ćwiara.
I właśnie sobie zdałem sprawę - jaki ja stary jestem.
ok, a teraz zmykam balować, do zobaczenia jutro - oby z małym bólem głowy.

chciałbym mieć dopiero ćwiare ^^
Quote (HavinGSeX @ 30 Sep 2012 17:03)
Heh mi juz niedłułgo 30-stka walnie ehh

ale wszystkiego naj

Pij poki mozesz

Pozniej to juz tylko gorzej jest

gonie Cie brachu
