Quote (2007 @ 23 Sep 2012 14:53)
Dobry dzionek! I melduję się jako drugi.
Właśnie udało mi się doprowadzić mojego peceta do stanu używalności. Trochę czyszczenia miałem.. ^^
Siemanko

I dobrze to moze sie czesciej bedziesz pojawiał

Quote (gokuu78 @ 24 Sep 2012 06:59)
siemka

1-szy i dobranoc

Siemka i gn8

Ty wez prace zmien bo sie wykonczysz :/
Quote (miton84 @ 22 Sep 2012 11:23)
już wiesz ze dh ripnal :cry: musze teraz wizza i wd podexpic
Wiem i sorki za wczoraj usnalem przed kompem :/ Rofl zajechany bylem totalnie ^^