Quote (BigBicho @ 18 Sep 2012 16:16)
Heh cosik siętu jednak dzieje ^^ ja poraz kolejny dzisiaj ripa zajebałem barbem lvl 53....ehh cos pecha mam ostatnio ^^
Dobrze ze opatentowalem bezwysilkowy sposob na zarabianie golda

Moze kokosy to nie sa ale zero wysilku


podziel się pomysłem

monka rob w takim razie

Quote (2007 @ 18 Sep 2012 17:00)
Witam.
Żeby to takie proste było...

dla chcącego nic trudnego
This post was edited by miton84 on Sep 19 2012 12:27am