d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1116711681169117011711218Next
Closed New Topic
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 17 2012 11:58pm
Quote (2007 @ 17 Sep 2012 22:55)
Witam i zarazem mówię: dobranoc! :P
Jutro o 4:3x rano muszę wstać.. jak ja nienawidzę mojej pracy! ;[


To zmień :rolleyes:

Quote (gokuu78 @ 18 Sep 2012 06:50)
no witam 1-szy ;)

Pawle nie słaba beznadziejna ;)


e tam bez przesady ^^
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 18 2012 05:08am
Quote (miton84 @ 18 Sep 2012 07:58)
To zmień  :rolleyes:



e tam bez przesady ^^


:P
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 18 2012 08:16am
Heh cosik siętu jednak dzieje ^^ ja poraz kolejny dzisiaj ripa zajebałem barbem lvl 53....ehh cos pecha mam ostatnio ^^
Dobrze ze opatentowalem bezwysilkowy sposob na zarabianie golda :D Moze kokosy to nie sa ale zero wysilku :P
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 18 2012 09:00am
Witam.

Quote (miton84 @ Sep 18 2012 07:58am)
To zmień  :rolleyes:




Żeby to takie proste było... :P
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 18 2012 11:03pm
no powitał 1-szy ;)

i dobranoc :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 19 2012 12:27am
Quote (BigBicho @ 18 Sep 2012 16:16)
Heh cosik siętu jednak dzieje ^^ ja poraz kolejny dzisiaj ripa zajebałem barbem lvl 53....ehh cos pecha mam ostatnio ^^
Dobrze ze opatentowalem bezwysilkowy sposob na zarabianie golda :D Moze kokosy to nie sa ale zero wysilku :P


:o podziel się pomysłem :o
monka rob w takim razie :P

Quote (2007 @ 18 Sep 2012 17:00)
Witam.
Żeby to takie proste było... :P

dla chcącego nic trudnego :P

This post was edited by miton84 on Sep 19 2012 12:27am
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 19 2012 06:19am
Quote (miton84 @ 19 Sep 2012 08:27)
:o  podziel się pomysłem :o
monka rob w takim razie :P


dla chcącego nic trudnego :P


jednak żyjecie :)

pada u Was też ?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 19 2012 10:36am
elo, U mnie pada teraz mżawka, ale wcześniej trochę więcej spadło deszczu. Depresyjna pogoda za oknem jest.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 19 2012 02:06pm
Quote (2007 @ 19 Sep 2012 18:36)
elo, U mnie pada teraz mżawka, ale wcześniej trochę więcej spadło deszczu. Depresyjna pogoda za oknem jest.


chciales powiedziec - barowa ^^
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Sep 19 2012 02:25pm
Quote (miton84 @ Sep 19 2012 10:06pm)
chciales powiedziec - barowa ^^


ehh, a Wam tylko bary i alkohole w głowach. Pijoki! :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1116711681169117011711218Next
Closed New Topic