d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1116411651166116711681218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 5 2012 11:25pm
dzień dobry ;)

1-szy

może się kto zjawi :P
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Sep 7 2012 03:32am
Witajcie ziomale!
dzisiaj podjechalem i zakupilem diabla 3
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 7 2012 09:48am
Quote (ShiSeido @ 7 Sep 2012 11:32)
Witajcie ziomale!
dzisiaj podjechalem i zakupilem diabla 3


:o wreszcie dobra decyzja ^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 7 2012 10:25am
Pozdrowionka ze słonecznej Turcji Egejskiej :)

Btw idę na kolację i na jakieś drineczki :d
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Sep 7 2012 10:29am
Quote (BigBicho @ Sep 7 2012 06:25pm)
Pozdrowionka ze słonecznej Turcji Egejskiej :)

Btw idę na kolację i na jakieś drineczki :d


A dziex ! Napij sie kolego napij trzeba pouzywac :lol:
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Sep 7 2012 12:53pm
nie wiem ocb ~~ niby juz gram barba, ale nikogo do tej pory nie zauwazylem.
Jak najezdzam na takie koleczko z zobkami takie jak ( ustawienia) to pisze ze funkcja nie jestes dostepna w wersji starer edition ~~
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 7 2012 03:40pm
Quote (BigBicho @ 7 Sep 2012 18:25)
Pozdrowionka ze słonecznej Turcji Egejskiej :)

Btw idę na kolację i na jakieś drineczki :d


:drool:
alez smaka robisz :P


Quote (ShiSeido @ 7 Sep 2012 20:53)
nie wiem ocb ~~ niby juz gram barba, ale nikogo do tej pory nie zauwazylem.
Jak najezdzam na takie koleczko z zobkami takie jak ( ustawienia) to pisze ze funkcja nie jestes dostepna w wersji starer edition ~~


masz juz full wersje?
Nie widzisz nikogo bo masz prywatna gre - udostepnij ja a moze sie ktos dolaczy ;)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 7 2012 10:53pm
bry

1-szy ;)

i dobranoc
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2012 02:43pm
Hej Hej kurna co sie nikt nie melduje !
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Sep 8 2012 04:04pm
bo all już chyba w nosie ma ;)

branoc ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1116411651166116711681218Next
Closed New Topic