Quote (BigBicho @ 7 Sep 2012 18:25)
Pozdrowionka ze słonecznej Turcji Egejskiej

Btw idę na kolację i na jakieś drineczki

alez smaka robisz

Quote (ShiSeido @ 7 Sep 2012 20:53)
nie wiem ocb ~~ niby juz gram barba, ale nikogo do tej pory nie zauwazylem.
Jak najezdzam na takie koleczko z zobkami takie jak ( ustawienia) to pisze ze funkcja nie jestes dostepna w wersji starer edition ~~
masz juz full wersje?
Nie widzisz nikogo bo masz prywatna gre - udostepnij ja a moze sie ktos dolaczy
