Quote (ShiSeido @ 28 Aug 2012 14:15)
Jak bedziecie w Wawie to mozna

ja naszczescie nie mam zadnej kocicy to moge rwac
No w wawie byłem 2 razy w tym roku na delegacji i nikt sie nie odzywał

Quote (miton84 @ 28 Aug 2012 13:42)
jak masz to dawaj ^^
Huehuehuehue
