d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1115116117118119548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,625.11
Trader: Trusted
Oct 6 2011 07:44am
plan taki do max do 60 poziomu bedziemy farmic a potem szukanei wella
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 07:51am
Quote (Lewy @ Oct 6 2011 01:44pm)
plan taki do max do 60 poziomu bedziemy farmic a potem szukanei wella


True story bro!
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,431.44
Oct 6 2011 08:28am
wczoraj wiczorem sie ucieszylem bo doszla w koncu do mnie paczka z polski :D troche ciuchow,alko,myszka i podkladka moje kochane,router no wiec dzis ide po internet-bylem w 2 salonach a oni mowia ze maja zapierdol i zalozenie linii etc moze potrwac nawet do 1 ms.... no przeciez to mozna ochujec tu kurwa. jebe mnie to bede nakurwial z hotelu.. :D
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,625.11
Trader: Trusted
Oct 6 2011 08:32am
Quote (jaku @ Oct 6 2011 04:28pm)
wczoraj wiczorem sie ucieszylem bo doszla w koncu do mnie paczka z polski :D troche ciuchow,alko,myszka i podkladka moje kochane,router no wiec dzis ide po internet-bylem w 2 salonach a oni mowia ze maja zapierdol i zalozenie linii etc moze potrwac nawet do 1 ms.... no przeciez to mozna ochujec tu kurwa. jebe mnie to bede nakurwial z hotelu.. :D


^^ no to trochu lipka ;<
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 6 2011 08:58am
ja jestem. jak nie teraz to na pozniej chetny
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 6 2011 12:37pm
widze że już gracie .......to szkoda bo chciałem climba pocisnąć :(
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 12:38pm
Quote (wdzioba @ Oct 6 2011 06:37pm)
widze że już gracie .......to szkoda bo chciałem climba pocisnąć :(


hehe nikt nie gra - tylko lewy gra
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 6 2011 12:41pm
Quote (Erg_zolw @ 6 Oct 2011 20:38)
hehe nikt nie gra - tylko lewy gra


i co teraz ...ja bede dopiero za 30 min
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 12:42pm
Quote (wdzioba @ Oct 6 2011 06:41pm)
i co teraz ...ja bede dopiero za 30 min


ja juz nie moge grac - powodzenia
Member
Posts: 27,746
Joined: Feb 17 2003
Gold: 11,271.01
Warn: 20%
Oct 6 2011 12:51pm
climb in a couple lets click guys! <3

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57896682&f=274
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1115116117118119548Next
Closed New Topic