d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1115311541155115611571218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2012 12:13am
2-GI
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 1 2012 02:11am
to ja czeci, witam :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 1 2012 03:36am
Siemanka a ranka :)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Aug 1 2012 07:06am
Quote (BigBicho @ 1 Aug 2012 11:36)
Siemanka a ranka :)


ładne ranko u Ciebie Pawle :P
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Aug 1 2012 10:47pm
siemanko

1-szy ;)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 1 2012 11:45pm
Quote (gokuu78 @ 1 Aug 2012 15:06)
ładne ranko u Ciebie Pawle :P


Wczoraj miałem wolne :P Więc sobie pospałem deczko :D Wogóle siemanko w ten piękny dzionek :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Aug 1 2012 11:54pm
Quote (BigBicho @ 2 Aug 2012 07:45)
Wczoraj miałem wolne :P Więc sobie pospałem deczko :D Wogóle siemanko w ten piękny dzionek :P


dobry :)
ależ piękna pogoda :drool:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Aug 1 2012 11:59pm
Quote (miton84 @ 2 Aug 2012 07:54)
dobry :)
ależ piękna pogoda :drool:


Nom dziś ma być u mnie kolo 30C + a ja w biurze standartowo :P
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 2 2012 04:00am
witam

Quote (BigBicho @ Aug 2 2012 07:59am)
Nom dziś ma być u mnie kolo 30C + a ja w biurze standartowo :P


o, to nie zazdroszczę. ;p U mnie aktualnie urlop trwa i... dopiero co wstałem. :)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Aug 2 2012 10:56pm
powitał szanownych kolegów ;)

1-szy

i dobranoc
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1115311541155115611571218Next
Closed New Topic