d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1115011511152115311541218Next
Closed New Topic
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 24 2012 03:36pm
Quote (ShiSeido @ 24 Jul 2012 23:35)
Siemano, a Uki patologia z tymi dziewczynami
Szczególnie tymi rozowymi... A trochę tego lazi
++ dużo chamów z lancuchami złotymi :p
Btw pogoda extra po jednym dniu murzyn oczywko
Tylko na masło kakaowe 0 filtrów.


mowisz ze w sam raz na raz? :ph34r:
Sie zjarasz na sloncu to na stojaco bedziesz spal :lol:
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 24 2012 03:39pm
No a jak i to praktycznie pogadamy chwile ...
I czaarnowlosa czy tam blond robi faul pakiet

To ja już wole kotlowac browary tak jak to teraz robię
Niż obudzić się z pieczara na czapie z rana :d
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 24 2012 03:47pm
Wczoraj to mi kobitka z restauracji przyniosła sciereczki na oklady jak mnie zobaczyła mówiła ze nawet nie jestem czerwony
Tylko fioletowy ale co ja ku.. Jestem przemenczylem cała noc jeszcze głopek nie pomyślałem i jak nie mogłem kimnonc
To cwiare strzelilem a wiadomo jak to działa jeszcze to normalnie byłem jak wrzatek

This post was edited by ShiSeido on Jul 24 2012 03:48pm
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 24 2012 03:54pm
Quote (ShiSeido @ 24 Jul 2012 23:47)
Wczoraj to mi kobitka z restauracji przyniosła sciereczki na oklady jak mnie zobaczyła mówiła ze nawet nie  jestem czerwony
Tylko fioletowy ale co ja ku.. Jestem przemenczylem cała noc jeszcze głopek nie pomyślałem i jak nie mogłem kimnonc
To cwiare strzelilem a wiadomo jak to działa jeszcze to normalnie byłem jak wrzatek


:lol:
no to tylko oklad z mlodych piersi - nic innego nie pomoze :D
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 24 2012 10:57pm
siemka

1-szy ;)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 25 2012 11:02pm
o i znowu nikogo nie było :(

1-szy i ostatni ?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 26 2012 12:07am
Quote (gokuu78 @ 26 Jul 2012 07:02)
o i znowu nikogo nie było :(

1-szy i ostatni ?


jak to nie? Ja tu caly czas zagladam :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jul 26 2012 04:08am
Quote (miton84 @ 26 Jul 2012 08:07)
jak to nie? Ja tu caly czas zagladam :)


And ja też :D wogóle widze ze rózowe lateksy to już plaga w te wakacje :p
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 26 2012 02:46pm
Quote (BigBicho @ Jul 26 2012 12:08pm)
And ja też :D wogóle widze ze rózowe lateksy to już plaga w te wakacje :p


"niunie" the best. :P Mi ostatnio pewna "dama" tłumaczyła, że gdyby nie odległość liczona w setkach tysiącach kilometrów*, to codziennie jeździła by ze swoim "menem" do Egiptu (kilka dni temu właśnie z stamtąd wróciła). Tam "kozackie słońce jest.. "
eh, najgorsze, że takich ludzi widuję codziennie (pracuję w sklepie, na kasie jakby kto nie wiedział ;/ ), niunie, stare baby, stare "rydzykowe" baby, roboli, złodziei i wszelkiego innego tałajtactwa, mam pod dostatkiem. I to codziennie. Serio. :)





*nawet nie próbowałem jej tłumaczyć, że "troszkę" przesadziła z tą odległością - wierzcie mi - nie uwierzyłaby mi. :P
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 26 2012 11:03pm
siemanko ;)

1-szy
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1115011511152115311541218Next
Closed New Topic