Siemano, a Uki patologia z tymi dziewczynami
Szczególnie tymi rozowymi... A trochę tego lazi
++ dużo chamów z lancuchami złotymi

Btw pogoda extra po jednym dniu murzyn oczywko
Tylko na masło kakaowe 0 filtrów
Teraz browca popijam na balkoniku
This post was edited by ShiSeido on Jul 24 2012 03:37pm