d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1114911501151115211531218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 12,921
Joined: Oct 27 2009
Gold: 1,571.00
Jul 23 2012 05:45am
Cześć

Quote (BigBicho @ Jul 23 2012 10:45am)
Siemka chłopy jak tam po weekendzie ?? ^^ Tak nawiasem mówiąc czy wasze szeregi się deko nie skurczyly czy to tylko moja ślepota? :P


Właśnie komp mi się coś zaczyna sypać niestety. :P

This post was edited by Bombka on Jul 23 2012 05:45am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 23 2012 07:33am
Quote (BigBicho @ 23 Jul 2012 11:45)
Siemka chłopy jak tam po weekendzie ?? ^^ Tak nawiasem mówiąc czy wasze szeregi się deko nie skurczyly czy to tylko moja ślepota? :P


Starość nie radość Pablo :lol:
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 23 2012 03:44pm
Pozdrowienia z Krynicy Morskiej :P
Extra pogoda i troche dobrego towaru sie kreci
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 23 2012 11:09pm
siemaknko

1-szy
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 24 2012 01:33am
Quote (ShiSeido @ 23 Jul 2012 23:44)
Pozdrowienia z Krynicy Morskiej  :P 
Extra pogoda i troche dobrego towaru sie kreci


Idziesz łowić? :D

Quote (gokuu78 @ 24 Jul 2012 07:09)
siemaknko

1-szy


Siemka :)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 24 2012 04:05am
Quote (miton84 @ 24 Jul 2012 09:33)
Idziesz łowić? :D



Siemka :)


Uki kiedy na wczasy ?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 24 2012 11:14am
Quote (gokuu78 @ 24 Jul 2012 12:05)
Uki kiedy na wczasy ?


ja juz po :cry:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jul 24 2012 12:00pm
Quote (miton84 @ 24 Jul 2012 19:14)
ja juz po :cry:


Hejka Uki no ja jeszcze nie mialem urlopiku a Ty ju tak :p Ale za to we wrzesniu sobie odbije :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jul 24 2012 03:33pm
Quote (BigBicho @ 24 Jul 2012 20:00)
Hejka Uki no ja jeszcze nie mialem urlopiku a Ty ju tak :p Ale za to we wrzesniu sobie odbije :P


no ja mam jeszcze 7 dni a 13 wrzesnia dojdzie mi kilka dni jeszcze ^^ (na caly rok 6 wiec pewnie w tym roku dostane 2 dni extra) wiec jeszcze 9 dni urlopu bedzie ^^
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 24 2012 03:35pm

Siemano, a Uki patologia z tymi dziewczynami
Szczególnie tymi rozowymi... A trochę tego lazi
++ dużo chamów z lancuchami złotymi :p
Btw pogoda extra po jednym dniu murzyn oczywko
Tylko na masło kakaowe 0 filtrów

Teraz browca popijam na balkoniku :d

This post was edited by ShiSeido on Jul 24 2012 03:37pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1114911501151115211531218Next
Closed New Topic