d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1114115116117118548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 5 2011 11:07pm
dobry dzień :hail:
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 6 2011 01:05am
dzieńdoberek :) miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 6 2011 01:13am
Quote (Thegri @ 6 Oct 2011 09:05)
dzieńdoberek :) miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro


nawet od 61 mozna , to fakt od 71 lvl nie warto wellowac, ja nie mam białasków :P
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 01:16am
Quote (Thegri @ Oct 6 2011 07:05am)
dzieńdoberek :) miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro


a o ktorej mozesz zaczac grac?

tzn. ja sie pisze na to nie ma problemu - ale jestem ciekaw o ktorej mozemy zaczac;p bo ja niestety max godzina 19.00-19.45 moge climba zaczac;p --> wytyczne od dziewczyny;p

This post was edited by Erg_zolw on Oct 6 2011 01:21am
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 6 2011 01:29am
Quote (Erg_zolw @ 6 Oct 2011 09:16)
a o ktorej mozesz zaczac grac?

tzn. ja sie pisze na to nie ma problemu - ale jestem ciekaw o ktorej mozemy zaczac;p bo ja niestety max godzina 19.00-19.45 moge climba zaczac;p --> wytyczne od dziewczyny;p


hm... chyba będziesz musiał zmienić dziewczynę ( żart ) , lece do póżniej :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 01:47am
Quote (wdzioba @ Oct 6 2011 07:29am)
hm... chyba będziesz musiał zmienić dziewczynę  ( żart ) , lece do póżniej :)


heheheh ;p myslem nad tym - ale tylko gdy gram w ls - żart ;p haha
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 6 2011 01:59am
kto mam mojego axe na 50 i tego plate 50 ??
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 02:05am
Quote (sg_orzi @ Oct 6 2011 07:59am)
kto mam mojego axe na 50 i tego plate 50 ??


chyba wojti - ale nie jestem pewny
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 6 2011 03:50am
Quote (Erg_zolw @ 6 Oct 2011 10:05)
chyba wojti - ale nie jestem pewny


ty juz znalazlem :) u wojtiego ofc :P
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 6 2011 07:34am
Godzina 16.30-17.00 kto pisze sie na climb --> potrzeba nam tanka + dmg ew. 2xtank.

Jak narazie w grupie : Lewy , Jarek , Ja --> plan jest taki aby farmic ambusha , a potem powellowac troche.

Lmk via pm albo tutaj.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1114115116117118548Next
Closed New Topic