☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
114
115
116
117
118
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65017
Replies: 5472
Track Topic
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1151
Oct 5 2011 11:07pm
dobry dzień
Thegri
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,099.29
#1152
Oct 6 2011 01:05am
dzieńdoberek
miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1153
Oct 6 2011 01:13am
Quote (Thegri @ 6 Oct 2011 09:05)
dzieńdoberek
miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro
nawet od 61 mozna , to fakt od 71 lvl nie warto wellowac, ja nie mam białasków
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1154
Oct 6 2011 01:16am
Quote (Thegri @ Oct 6 2011 07:05am)
dzieńdoberek
miałbym mala prosbe na dzisiaj. mam jakies 40 - 50 itemkow do zwellowania... i wiadomo o co chodzi juz chyba. Lewy wczoraj mówił że ma podobnie. tylko tego wella to byśmy mogli zrobić na 64 - 69 lev bo wtedy najlepsze dropy. ostatnio na 71 gówno padało i zero side dropów. pozdro
a o ktorej mozesz zaczac grac?
tzn. ja sie pisze na to nie ma problemu - ale jestem ciekaw o ktorej mozemy zaczac;p bo ja niestety max godzina 19.00-19.45 moge climba zaczac;p
wytyczne od dziewczyny;p
This post was edited by Erg_zolw on Oct 6 2011 01:21am
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1155
Oct 6 2011 01:29am
Quote (Erg_zolw @ 6 Oct 2011 09:16)
a o ktorej mozesz zaczac grac?
tzn. ja sie pisze na to nie ma problemu - ale jestem ciekaw o ktorej mozemy zaczac;p bo ja niestety max godzina 19.00-19.45 moge climba zaczac;p
wytyczne od dziewczyny;p
hm... chyba będziesz musiał zmienić dziewczynę ( żart ) , lece do póżniej
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1156
Oct 6 2011 01:47am
Quote (wdzioba @ Oct 6 2011 07:29am)
hm... chyba będziesz musiał zmienić dziewczynę ( żart ) , lece do póżniej
heheheh ;p myslem nad tym - ale tylko gdy gram w ls - żart ;p haha
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#1157
Oct 6 2011 01:59am
kto mam mojego axe na 50 i tego plate 50 ??
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1158
Oct 6 2011 02:05am
Quote (sg_orzi @ Oct 6 2011 07:59am)
kto mam mojego axe na 50 i tego plate 50 ??
chyba wojti - ale nie jestem pewny
sg_orzi
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold
:
1,906.85
#1159
Oct 6 2011 03:50am
Quote (Erg_zolw @ 6 Oct 2011 10:05)
chyba wojti - ale nie jestem pewny
ty juz znalazlem
u wojtiego ofc
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1160
Oct 6 2011 07:34am
Godzina 16.30-17.00 kto pisze sie na climb
potrzeba nam tanka + dmg ew. 2xtank.
Jak narazie w grupie : Lewy , Jarek , Ja
plan jest taki aby farmic ambusha , a potem powellowac troche.
Lmk via pm albo tutaj.
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
114
115
116
117
118
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact