Quote (miton84 @ 14 Jul 2012 01:03)
Usnac nie moge :-( wiec na jsp zajrzalem
jakbym byl w domu pewnie bym diabla odpalil ale u gf jestem
No rozumiem Cie ja tylko na momento tez zajrzalem i ide sapc bo z delegacji wrócilem...
Quote (gokuu78 @ 14 Jul 2012 07:06)
siemka
1-szy

Hello
