d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1114311441145114611471218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 9 2012 11:01pm
dzień dobry

1-szy ;)
Member
Posts: 12,921
Joined: Oct 27 2009
Gold: 1,571.00
Jul 10 2012 02:24am
Witam

2-gi :)
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2012 02:27am
Witajcie !
3-RD
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 10 2012 03:14am
Witajcie, 4th



:)
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Jul 10 2012 04:11am
Quote (2007 @ 10 Jul 2012 11:14)
Witajcie, 4th

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201007/1278618429_by_danieljg_500.jpg

:)


no gz ;)
powitac wszystkich :)
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 10 2012 04:39am
Quote (Rogal @ Jul 10 2012 12:11pm)
no gz ;)
powitac wszystkich :)


ha, pieniądzory już na koncie, to ja wybywam świętować aka wlewać w siebie hektolitry alkoholu.

Quote (BigBicho @ Jul 8 2012 12:29pm)
Nie przejmuj sie :D Ja tyz na hc gram jak co to mozemy razem polatac ;]

Btw siemaneczko wszystkim :d


artur#2494 - tylko ostrzegam, że na moim koncie grają jeszcze dwie osoby z mojej rodziny i dlatego mogę czasem "być niekontaktowy". ;p

ps
nowy dh już ma 22lvl, i nie ma bata - to najlepszy char w grze jest. :D Jestem ciekaw kiedy wyjdzie te pvp zasrane..
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jul 10 2012 01:27pm
Quote (2007 @ 10 Jul 2012 12:39)
ha, pieniądzory już na koncie, to ja wybywam świętować aka wlewać w siebie hektolitry alkoholu.



artur#2494 - tylko ostrzegam, że na moim koncie grają jeszcze dwie osoby z mojej rodziny i dlatego mogę czasem "być niekontaktowy". ;p 

ps
nowy dh już ma 22lvl, i nie ma bata - to najlepszy char w grze jest. :D Jestem ciekaw kiedy wyjdzie te pvp zasrane..


Napewno nie jest najlepszy , juz widze jak z moim wd walczy :D
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 10 2012 11:04pm
siemanko z ranka :)

1-szy idę spać ;)
Member
Posts: 12,921
Joined: Oct 27 2009
Gold: 1,571.00
Jul 11 2012 01:27am
Powitać ;)

2-gi
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 11 2012 03:25am
Kurna !
3-ci ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1114311441145114611471218Next
Closed New Topic