Quote (Rogal @ Jul 10 2012 12:11pm)
no gz

powitac wszystkich

ha, pieniądzory już na koncie, to ja wybywam świętować aka wlewać w siebie hektolitry alkoholu.
Quote (BigBicho @ Jul 8 2012 12:29pm)
Nie przejmuj sie

Ja tyz na hc gram jak co to mozemy razem polatac ;]
Btw siemaneczko wszystkim

artur#2494 - tylko ostrzegam, że na moim koncie grają jeszcze dwie osoby z mojej rodziny i dlatego mogę czasem "być niekontaktowy". ;p
ps
nowy dh już ma 22lvl, i nie ma bata - to najlepszy char w grze jest.

Jestem ciekaw kiedy wyjdzie te pvp zasrane..