d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1113911401141114211431218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 28 2012 11:56am
Quote (BigBicho @ 28 Jun 2012 14:58)
Helloszka przyjacielu :) a nie nie :P pracuje ciezko wogole na d3 pisze do Ciebie zebysmy cosik pograli a Ty nic :p Chyba za ciezko na jsp pracujesz :P



Witam Maćku jak tam kolego drogi grasz cosik w lsa czy juz d3 zakupiłes czy jak ? :p ;)


nie zakpiłem i lsa ostatnio zaniedbałem powód

BRAK czasu :(
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 28 2012 11:03pm
siemanko;)

1-szy i ostatni ?
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jun 28 2012 11:34pm
Quote (BigBicho @ 28 Jun 2012 14:58)
Helloszka przyjacielu :) a nie nie :P pracuje ciezko wogole na d3 pisze do Ciebie zebysmy cosik pograli a Ty nic :p Chyba za ciezko na jsp pracujesz :P


:o

Sorki ale chyba w takim razie nie zauwazylem :(
dziś i weekend bede troszkę grał to możemy popykać :)

Quote (gokuu78 @ 29 Jun 2012 07:03)
siemanko;)

1-szy i ostatni ?


ostatni będą pierwszymi ;P

This post was edited by miton84 on Jun 28 2012 11:35pm
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 29 2012 03:11pm
Quote (miton84 @ 29 Jun 2012 07:34)
:o

Sorki ale chyba w takim razie nie zauwazylem :(
dziś i weekend bede troszkę grał to możemy popykać :)



ostatni będą pierwszymi ;P


yhy ale ja zawsze jestem pierwszy i ostatni :P
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jun 29 2012 03:20pm
EMA Panowei !
Warto te D3 kupić?
Czy lepiej codziennie sobie % dawac w banie?


Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 29 2012 04:16pm
Quote (ShiSeido @ Jun 29 2012 11:20pm)
EMA Panowei !
Warto te D3 kupić?
Czy lepiej codziennie sobie % dawac w banie?


cześć,
Moim skromnym zdaniem warto. :)
Wątroba odpocznie (oby), a jak masz czas i chęci, to i zarobić na tej grze idzie.

BTW, alkohol zgubą narodu (w nadmiernych dawkach :P)!
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 29 2012 10:57pm
bry

1-szy ;)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jul 1 2012 01:57am
siemka

1-szy ;)
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jul 1 2012 06:00am
Opalanie + browar :rolleyes:
Witam
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Jul 2 2012 12:51am
siemana z rana :P Ja pogrywam na hc sobie w d3 :P Imo fajna bania :D Zresztą hc w każdej grze to sam miód :p :D nn rip :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1113911401141114211431218Next
Closed New Topic