Quote (BigBicho @ 28 Jun 2012 14:58)
Helloszka przyjacielu

a nie nie

pracuje ciezko wogole na
d3 pisze do Ciebie zebysmy cosik pograli a Ty nic

Chyba za ciezko na jsp pracujesz


Sorki ale chyba w takim razie nie zauwazylem

dziś i weekend bede troszkę grał to możemy popykać

Quote (gokuu78 @ 29 Jun 2012 07:03)
siemanko;)
1-szy i ostatni ?
ostatni będą pierwszymi ;P
This post was edited by miton84 on Jun 28 2012 11:35pm