Quote (miton84 @ 26 Jun 2012 15:48)
bążur Pablo

Co tam jak tam?
Znowu w delegacji byłeś?
Helloszka przyjacielu

a nie nie

pracuje ciezko wogole na d3 pisze do Ciebie zebysmy cosik pograli a Ty nic

Chyba za ciezko na jsp pracujesz

Quote (gokuu78 @ 26 Jun 2012 22:58)
siemka Pawle siemka Uki

Witam Maćku jak tam kolego drogi grasz cosik w lsa czy juz d3 zakupiłes czy jak ?