Quote (gokuu78 @ 13 Jun 2012 13:33)
bardzo pozytywne

teraz tylko wygrać z Czechami i będzie gites
No z Czechami musimy pojechac na maxa - najlepiej jak Rosjanie

Quote (ShiSeido @ 13 Jun 2012 14:32)
Witam !
Gdzie te nasze quest passy ?

Pablo chyba miał Wam dac?