d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1113311341135113611371218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 11 2012 11:46pm
cześć

2-gi ;)
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 13 2012 12:59am
siemkanko

1-szy ;)

i znowu pewnie sam :(
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jun 13 2012 04:16am
Quote (gokuu78 @ 13 Jun 2012 08:59)
siemkanko

1-szy ;)

i znowu pewnie sam :(


nie sam :hug:
jak tam wrazenia po wczorajszym meczu?
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 13 2012 05:33am
Quote (miton84 @ 13 Jun 2012 12:16)
nie sam  :hug:
jak tam wrazenia po wczorajszym meczu?


bardzo pozytywne ;) teraz tylko wygrać z Czechami i będzie gites
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Jun 13 2012 06:32am
Witam !
Gdzie te nasze quest passy ? :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jun 13 2012 10:08am
Quote (gokuu78 @ 13 Jun 2012 13:33)
bardzo pozytywne ;) teraz tylko wygrać z Czechami i będzie gites


No z Czechami musimy pojechac na maxa - najlepiej jak Rosjanie :lol:

Quote (ShiSeido @ 13 Jun 2012 14:32)
Witam !
Gdzie te nasze quest passy ? :P


Pablo chyba miał Wam dac?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 13 2012 12:57pm
Witam.

Quote (ShiSeido @ Jun 13 2012 02:32pm)
Witam !
Gdzie te nasze quest passy ? :P


A nie jest tak, że Blizzard miał wydać darmową wersje próbną po 30dniach premiery?

PS
info zasłyszane gdzieś tam.../niesprawdzone. :P
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 13 2012 01:01pm
Quote (2007 @ 13 Jun 2012 20:57)
Witam.



A nie jest tak, że Blizzard miał wydać darmową wersje próbną po 30dniach premiery?

PS
info zasłyszane gdzieś tam.../niesprawdzone. :P


nie wiem też nie słyszałem
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
Jun 14 2012 02:29am
siemanko

1-szy
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
Jun 14 2012 05:02am
Quote (gokuu78 @ 14 Jun 2012 10:29)
siemanko

1-szy


powitac wszystkich :) 2-gi :)
gok jak tam z d3 ?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1113311341135113611371218Next
Closed New Topic