☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
112
113
114
115
116
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65017
Replies: 5472
Track Topic
Lewy
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,915.61
Trader:
Trusted
#1131
Oct 5 2011 05:41am
Quote (jaku @ Oct 5 2011 01:38pm)
ja wiem, sledze wydarzenia na biezaco
tylko mialem na mysli ze teraz bedzie jeszcze lepiej
slabiej leczy ;p sprawdzalem juz w nocy ^^ bo nie ma hm czarmu ;p
This post was edited by Lewy on Oct 5 2011 05:42am
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1132
Oct 5 2011 06:00am
Quote (Lewy @ 5 Oct 2011 13:41)
slabiej leczy ;p sprawdzalem juz w nocy ^^ bo nie ma hm czarmu ;p
czemu nie ma?
Lewy
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,915.61
Trader:
Trusted
#1133
Oct 5 2011 06:01am
Quote (wdzioba @ Oct 5 2011 02:00pm)
czemu nie ma?
bo jest dmg charm ^^ ale Wojti jest nakurw z tym ice na 40 lvl ;p
krz3m!n
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
5,958.09
#1134
Oct 5 2011 06:35am
gratki
jak ktos bedzie chcial chwile poklikac wieczorkiem ~36lvl to gimme info!
jaku
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,420.04
#1135
Oct 5 2011 09:28am
na drugich.. gg thx za gre
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#1136
Oct 5 2011 09:29am
Quote (jaku @ 5 Oct 2011 17:28)
na drugich.. gg thx za gre
szkoda że nie było passu na VV B ale miło że byc juz
ja wieczorem bede 3m sie
Skitels
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold
:
1,461.66
#1137
Oct 5 2011 09:30am
dzieki panowie za gre - pass i jest wl
jakbyscie potrzebowali +1 piszcie wieczorkiem
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#1138
Oct 5 2011 09:31am
Quote (Skitels @ Oct 5 2011 03:30pm)
dzieki panowie za gre - pass i jest wl
jakbyscie potrzebowali +1 piszcie wieczorkiem
Gz
Kurwa ja jak zwykle na 1 ;/
ktoś godzina 19.00-19.30 pisze sie na climba?
Lewy
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold
:
40,915.61
Trader:
Trusted
#1139
Oct 5 2011 09:35am
dzieki tez za gre
jak o 19-20 bysmy zaczeli na 2 warlokwo to bylbym pogrom ;p
Thegri
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,099.29
#1140
Oct 5 2011 12:01pm
Ale Wy mnie wkurwiacie tymi Warlockami
wielkie giezety : zasłużoned
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
112
113
114
115
116
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact