Quote (Mefju @ Wed, 7 Oct 2009, 20:41)
gratulacje stary

pozdrawiam was :<
a nam w guild zaginal staff na 25 lvl :< 15x ee

pewnie ktos do shrine wjebal i sie przyznac nie chce, a szkoda fajny byl

Ło kutwa no ja wogole takiego nie widzialem u was a tymbardziej u nas ... ale widzisz ktos nie ma jaj i sie nie przyzna
