Quote (gokuu78 @ 31 May 2012 08:34)
powitał
1-szy
2-gi rowniez powitac wszystkich

Quote (Last_Hope @ 30 May 2012 22:16)
Jutro odbieram zakupionego boxa D3

pamietaj podac battle taga to bedzie mozna pograc przy zblizonych lvlach
Quote (miton84 @ 30 May 2012 16:50)
jak zawsze

Zmieniłem dziś szeregi ale jeżeli nie macie nic przeciwko to dalej będę tu zaglądał

nic przeciwko nie ma
