d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Dark Water Guild Chat > Members & Friends
Prev1112611271128112911301218Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
May 30 2012 02:58pm
Quote (miton84 @ 30 May 2012 16:50)
jak zawsze :lol:

Zmieniłem dziś szeregi ale jeżeli nie macie nic przeciwko to dalej będę tu zaglądał :)


jak to tak to :(
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
May 31 2012 12:34am
powitał

1-szy
Retired Moderator
Posts: 20,651
Joined: Aug 22 2006
Gold: 6,829.03
Trader: Trusted
May 31 2012 12:53am
Quote (gokuu78 @ 31 May 2012 08:34)
powitał

1-szy


2-gi rowniez powitac wszystkich :)

Quote (Last_Hope @ 30 May 2012 22:16)
Jutro odbieram zakupionego boxa D3  :evil:


pamietaj podac battle taga to bedzie mozna pograc przy zblizonych lvlach

Quote (miton84 @ 30 May 2012 16:50)
jak zawsze :lol:

Zmieniłem dziś szeregi ale jeżeli nie macie nic przeciwko to dalej będę tu zaglądał :)


nic przeciwko nie ma :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
May 31 2012 02:24am
Quote (Rogal @ 31 May 2012 08:53)
2-gi rowniez powitac wszystkich :)



pamietaj podac battle taga to bedzie mozna pograc przy zblizonych lvlach



nic przeciwko nie ma :)


Ja mam zamiar dziś grać o ile będzie można wbić na serwer to jak coś to PM :)
Mogę zagrać nawet od zera (WD) sobie zaczne.
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
May 31 2012 06:58am
Quote (miton84 @ 31 May 2012 10:24)
Ja mam zamiar dziś grać o ile będzie można wbić na serwer to jak coś to PM :)
Mogę zagrać nawet od zera (WD) sobie zaczne.


ja zacząłem dzisiaj Ninjom :P od nowa
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
May 31 2012 08:46am
Quote (gokuu78 @ 31 May 2012 14:58)
ja zacząłem dzisiaj Ninjom :P od nowa


tytle tylko ze nie w D3 :lol:
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
May 31 2012 10:27am
Quote (miton84 @ 31 May 2012 16:46)
tytle tylko ze nie w D3 :lol:


pewnie że nie :banana:
Member
Posts: 14,423
Joined: Nov 9 2005
Gold: 210.64
Trader: Trusted
May 31 2012 11:16am
Czesc chlopaki , gracie w diablo 3 ?
Member
Posts: 40,674
Joined: Jul 25 2007
Gold: 2,054.66
May 31 2012 12:28pm
Quote (ko-wal @ 31 May 2012 19:16)
Czesc chlopaki , gracie w diablo 3 ?


chłopaki grają hehe :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
May 31 2012 04:35pm
Quote (ko-wal @ 31 May 2012 19:16)
Czesc chlopaki , gracie w diablo 3 ?


oczywko że tak gdy tylko jest na to czas :)

Dobranoc

This post was edited by miton84 on May 31 2012 04:37pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1112611271128112911301218Next
Closed New Topic