d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1111112113114115548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Member
Posts: 9,234
Joined: Nov 9 2007
Gold: 12,096.55
Oct 4 2011 05:03pm
gratki Lewy
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,342.16
Trader: Trusted
Oct 4 2011 05:11pm
dzieki :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 4 2011 05:32pm
Quote (Lewy @ 5 Oct 2011 01:11)
dzieki :)


sie wie WL
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 4 2011 07:50pm
to już przesada ... pamiętacie moją imprezkę gdzie rozbiłam żaroodporne naczynie? jak pocięłam ręce ... 2 dni później rozwaliłam piętę na szkle ... krew się lała ... (potem był okres :) nie przez szkło) ^^ a teraz nie wiem jakim cudem ale jak na 3 pokojowe mieszkanie weszłam znów na szkło stopom! ja chyba prędzej ripne w domu niż na lsie :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 4 2011 11:14pm
Quote (cicia23 @ 5 Oct 2011 03:50)
to już przesada ... pamiętacie moją imprezkę gdzie rozbiłam żaroodporne naczynie? jak pocięłam ręce ... 2 dni później rozwaliłam piętę na szkle ... krew się lała ... (potem był okres :) nie przez szkło) ^^ a teraz nie wiem jakim cudem ale jak na 3 pokojowe mieszkanie weszłam znów na szkło stopom! ja chyba prędzej ripne w domu niż na lsie :)


może to znak że dziś będziesz miała passa :)
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 5 2011 01:45am
Quote (wdzioba @ Oct 5 2011 07:14am)
może to znak że dziś będziesz miała passa :)


chyba na dupie :)
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Oct 5 2011 05:30am
graty lewar :D w koncu mozesz godnie poleczyc :D pieknie!!!!
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,342.16
Trader: Trusted
Oct 5 2011 05:36am
Quote (jaku @ Oct 5 2011 01:30pm)
graty lewar :D w koncu mozesz godnie poleczyc  :D pieknie!!!!


godnie to ja leczylem na monku ;p 6 fal nomaznenomore zrobilismy wtedy ^
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Oct 5 2011 05:38am
Quote (Lewy @ 5 Oct 2011 13:36)
godnie to ja leczylem na monku ;p 6 fal nomaznenomore zrobilismy wtedy ^


ja wiem, sledze wydarzenia na biezaco :) tylko mialem na mysli ze teraz bedzie jeszcze lepiej ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1111112113114115548Next
Closed New Topic