d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1109110111112113548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Oct 3 2011 02:47pm
oczywko fail na pierwszych ^
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 3 2011 04:58pm
ajjj 2nd door ;p
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 3 2011 05:20pm
Quote (Erg_zolw @ Oct 4 2011 12:58am)
ajjj 2nd door ;p


ale i tak gz Jacek :) my nie dokończyliśmy climba ... lagi, nie można było się z powrotem zalogować ....
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 3 2011 05:52pm


Chłopaki zróbcie tyle gps co ten koleś cycków wymacał :)

Good Luck :)
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 3 2011 06:42pm


z dedykacją dla Maćka :) btw jutro idę do fryzjera się przefarbować na inny kolor włosów chyba :) co za wariatka :) by fontannę chociaż umiała zrobić to nie powiem :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 3 2011 11:16pm
Quote (cicia23 @ 4 Oct 2011 02:42)
http://www.youtube.com/watch?v=nFO__cPa8A8

z dedykacją dla Maćka :) btw jutro idę do fryzjera się przefarbować na inny kolor włosów chyba :) co za wariatka :) by fontannę chociaż umiała zrobić to nie powiem :)


lol aż kawe wylałem :D
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 4 2011 02:16am
Quote (cicia23 @ 4 Oct 2011 02:42)
http://www.youtube.com/watch?v=nFO__cPa8A8

z dedykacją dla Maćka :) btw jutro idę do fryzjera się przefarbować na inny kolor włosów chyba :) co za wariatka :) by fontannę chociaż umiała zrobić to nie powiem :)


omg
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 4 2011 02:43am
Quote (cicia23 @ Oct 4 2011 12:42am)
http://www.youtube.com/watch?v=nFO__cPa8A8

z dedykacją dla Maćka :) btw jutro idę do fryzjera się przefarbować na inny kolor włosów chyba :) co za wariatka :) by fontannę chociaż umiała zrobić to nie powiem :)


oyayebie :o

a co do fryzjera to mam propozycje :) teraz bedzie mozna spokojnie spac w pracy :p



This post was edited by Thegri on Oct 4 2011 03:02am
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 4 2011 04:10am
jak cos mam postac na 45 gdybyscie potrzebowali +1 bede gdzies kolo 21.
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Oct 4 2011 05:53am
[QUOTE=Thegri,Oct 4 2011 10:43am]oyayebie :o

a co do fryzjera to mam propozycje :) teraz bedzie mozna spokojnie spac w pracy :p

Dobry pomysł :) hehe

Lecę do pracy ... :(
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1109110111112113548Next
Closed New Topic