d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1109110111112113748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2009 07:14am
hejka wszystkim :hello: co tam porabiacie ciekawego ? bo ja np. siedze w pracy i umieram z nudów... :wacko:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 2 2009 07:25am
Quote (melania @ Fri, 2 Oct 2009, 15:14)
hejka wszystkim  :hello: co tam porabiacie ciekawego ? bo ja np. siedze w pracy i umieram z nudów... :wacko:


Cześć Ewuś :hello: pracować a nie sie obijać!! :rolleyes: Leniuchu :P .
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 2 2009 08:16am
Gratki Marecki :D

Siemka Ewuniu :* daeno juz nie słyszałem twojego jakże miłego głosu ;)
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2009 04:23am
Quote (q^p @ Fri, Oct 2 2009, 01:25pm)
Cześć Ewuś :hello: pracować a nie sie obijać!! :rolleyes: Leniuchu :P .


jaki leniuchu?! :P ja tu ciężko pracuje! :D co prawda troszke sobie klikam ... ale to nie znaczy że nic nie robie hehe :rolleyes:


Quote (Thegri @ Fri, Oct 2 2009, 02:16pm)
Gratki Marecki :D

Siemka Ewuniu :* daeno juz nie słyszałem twojego jakże miłego głosu ;)


ja też Cię dawno nie słyszałam :( ale może zadzwonisz? albo przyjedziesz na weekend? bo coś dawno się nie widzieliśmy... :rolleyes:
oczywiście wolałabym tą drugą opcje :wub:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 3 2009 04:51am
Ło kutwa ile ludu sie tu nagle zjawiło :D To mi sie podoba :D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 4 2009 01:00pm
Siemka wszystkim :) troszkę się na weekend pobawiłem, całą niedziele spałem, teraz szukam czegoś pośredniego między spaniem a balowaniem :D hmm... jakies sugestie?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 4 2009 01:52pm
Quote (Thegri @ Sun, 4 Oct 2009, 21:00)
Siemka wszystkim :)  troszkę się na weekend pobawiłem, całą niedziele spałem, teraz szukam czegoś pośredniego między spaniem a balowaniem :D  hmm... jakies sugestie?


4-pak :) .
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 4 2009 02:19pm
wino pije :)
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 4 2009 03:35pm
Quote (Thegri @ Sun, 4 Oct 2009, 22:19)
wino pije :)


Jakie :P . Ja nie uznaje żadnego innego jak - samoróbki i tych baaaaaardzo drogich (domyślam się, że smakują podobnie jak samoróbkowe :) ).

This post was edited by q^p on Oct 4 2009 03:36pm
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 5 2009 12:13am
W sumie to dostałem to wino w ramach podziekowan za pewna przysługę. do kolacji moze byc :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1109110111112113748Next
Add Reply New Topic