Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:17)
Moglbym dolaczyc do Edge? Bo chyba nie dostane sie do The Forgotten (nie mam zbytnio czasu by nabijac lvl w LSa i nie zdaze z MQ do poniedzialku)
Ile wynosi guild fee oraz jakie sa wymagania by sie dostac/utrzymac?
fee = 0 fg
wymagania by sie dostac/utrzymac = grac w lsa
