d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1101112131482Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Mar 21 2009 12:49pm
Kupioned i co teraz?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 12:51pm
Quote (Sajmon180 @ Sat, 21 Mar 2009, 19:49)
Kupioned i co teraz?


poczekaj mam cata tongue.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 12:59pm
lol Ty masz dobre itemy ~~
wyslalem Ci jakies 2 crapy
kliknij w vaulcie Withdraw wez te itemy
potem kliknij na Transfer wpisz 50411 i odeslij te itemy ;p
na wyzsze lvle moze cos pozycze jak bede mial cos dobrego ^^
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Mar 21 2009 01:01pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 19:59)
lol Ty masz dobre itemy ~~
wyslalem Ci jakies 2 crapy
kliknij w vaulcie Withdraw wez te itemy
potem kliknij na Transfer wpisz 50411 i odeslij te itemy ;p
na wyzsze lvle moze cos pozycze jak bede mial cos dobrego ^^


no mam dobre, ale mana szybko wysiada co mnie wkurwia z deczka ;c
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:03pm
Quote (Sajmon180 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:01)
no mam dobre, ale mana szybko wysiada co mnie wkurwia z deczka ;c


na tych lvlach tak jest
najlepiej do ~20 grac melee
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Mar 21 2009 01:11pm
o nic minuta, zapomnijmy o tym kk

ma ktoś jakiś arm/wep dla maga pod mq? bo chyba lepsze potrzebuje ;x
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:14pm
Quote (drewas @ Sat, 21 Mar 2009, 20:11)
o nic minuta, zapomnijmy o tym kk

ma ktoś jakiś arm/wep dla maga pod mq? bo chyba lepsze potrzebuje ;x


Minuta ma moje mq items
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 01:17pm
Moglbym dolaczyc do Edge? Bo chyba nie dostane sie do The Forgotten (nie mam zbytnio czasu by nabijac lvl w LSa i nie zdaze z MQ do poniedzialku)

Ile wynosi guild fee oraz jakie sa wymagania by sie dostac/utrzymac?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:18pm
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:17)
Moglbym dolaczyc do Edge? Bo chyba nie dostane sie do The Forgotten (nie mam zbytnio czasu by nabijac lvl w LSa i nie zdaze z MQ do poniedzialku)

Ile wynosi guild fee oraz jakie sa wymagania by sie dostac/utrzymac?


fee = 0 fg
wymagania by sie dostac/utrzymac = grac w lsa wink.gif
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 01:20pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:14)
Minuta ma moje mq items


i hooy, zaraz 70, a potem to już z górki, bo wyłącze CSa biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1101112131482Next
Closed New Topic