d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1108109110111112548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Oct 3 2011 07:23am
ja bym wolal na kablu neta
pewniejsze
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Oct 3 2011 07:25am
Quote (Lewy @ 3 Oct 2011 15:23)
ja bym wolal na kablu neta
pewniejsze


niby prawda. tylko chuj wie kiedy ten chuj se sprawi kompa.. najwyzej bym zaplacil sam za miesiac za nas obu albo jakos tak, sam nie wiem..
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Oct 3 2011 07:43am
Quote (jaku @ Oct 3 2011 03:25pm)
niby prawda. tylko chuj wie kiedy ten chuj se sprawi kompa.. najwyzej bym zaplacil sam za miesiac za nas obu albo jakos tak, sam nie wiem..


a jak cenowo wyglada za kabel z netem ?


e: ja w angli mialem 15 £ za 20 mb net podlaczony do gniazdka ruter wiec all na wi fi bylo ;)

This post was edited by Lewy on Oct 3 2011 07:43am
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Oct 3 2011 07:56am
kabel net to jakies 200zl na nasze za miecha (40gb limit i 12mb szybkosc)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 3 2011 12:12pm
Siemka - ja dzisiaj po 22 osiagalny jak najbardziej tyle , ze jestem u siebie w miescie bez lapka - siedze na normalnym kompie - troche mi muli ls przy 9 mobach , ale z mila checia pogram.
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Oct 3 2011 12:20pm
Quote (Erg_zolw @ Oct 3 2011 08:12pm)
Siemka - ja dzisiaj po 22 osiagalny jak najbardziej tyle , ze jestem u siebie w miescie bez lapka - siedze na normalnym kompie - troche mi muli ls przy 9 mobach , ale z mila checia pogram.


xDD
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 3 2011 12:21pm
Quote (Lewy @ Oct 3 2011 06:20pm)
xDD


co sie cieszysz?;p bedzie miejsce?
Member
Posts: 46,970
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.36
Trader: Trusted
Oct 3 2011 12:34pm
Quote (Erg_zolw @ Oct 3 2011 08:21pm)
co sie cieszysz?;p bedzie miejsce?


zobaczymy kolo 22 ;) wojti sie pisze ja raczej tez iskra nie wiadomo anita bedzie i co orzi bedzie robil ;)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Oct 3 2011 12:35pm
Quote (Lewy @ Oct 3 2011 06:34pm)
zobaczymy kolo 22 ;) wojti sie pisze ja raczej tez iskra nie wiadomo anita bedzie i co orzi bedzie robil ;)


ok to jak by nie bylo full to tez sie pisze ;p


btw. powodzenia w climbie - bo przyda nam sie warlock teraz;p
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Oct 3 2011 12:52pm
Quote (Erg_zolw @ 3 Oct 2011 20:35)
ok to jak by nie bylo full to tez sie pisze ;p


btw. powodzenia w climbie - bo przyda nam sie warlock teraz;p


przyda sie
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1108109110111112548Next
Closed New Topic