Quote (Baresz @ 21 Aug 2010 09:08)
Hi guys!
I am back again to climb some on this weekend, but i cant find some of my staff. dunno exactly what i was leding to others before i retired, so pls pm me what you got from my stock

i am looking for my caster set for now thx.
Marek what happened with the sig?
finally!
i think alek had your int mana staff for 40-45 lvl, but im not sure
Quote (Pitek @ 21 Aug 2010 08:34)
Gz Marku ^^
Ja na samym początku się bawiłem kombinacją 1/2/3 ale było 10x first door ciagle

Dziś mnie nie będzie do poźnego wieczora... Wyjezdzam na zawody do Koszalina.
Powodzenia w dropach i MQ's

Miłego dnia i do zobaczenia później

Pozdro!
jeszcze raz powodzenia
