d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1108109110111112748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 1 2009 04:05pm
Quote (q^p @ Thu, 1 Oct 2009, 20:45)
Zrobisz to dla mnie?


Raczej tak :P ^^
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 2 2009 02:51am
Quote (q^p @ Thu, Oct 1 2009, 06:45pm)
Zrobisz to dla mnie?


dla Ciebie wszystko Misiu Pysiu :)

Wszystkiego najlepszego 100 lat i samych passów z okazji urodzin dla Orziego :D
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 2 2009 04:00am
Quote (Thegri @ Fri, 2 Oct 2009, 10:51)
dla Ciebie wszystko Misiu Pysiu :)

Wszystkiego najlepszego 100 lat i samych passów z okazji urodzin dla Orziego :D


Wszystkiego naj naj naj :D Zeby mu sie diabo znudzilo i zeby wrocil do lsa :P ^^ :cheers: :banana: :banana: :banana:
Member
Posts: 11,897
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,172.16
Oct 2 2009 04:04am
Cześć chłopaki i dziewczyny, najlepszego Orzi ;)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 2 2009 05:43am
Quote (Lord_Jox @ Fri, Oct 2 2009, 10:04am)
Cześć chłopaki i dziewczyny, najlepszego Orzi ;)


Siemka Andrzejku :cheers:
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 2 2009 06:42am
2 użytkowników: q^p, Thegri

Haaaa mam Cie przyczajony tygrysie :D Jam jest ukryty Smok :p

dubel.....

This post was edited by Thegri on Oct 2 2009 06:43am
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 2 2009 06:45am
Hah nakryłeś mnie zboczuchu ^_^ . Wiem wiem, nie ładnie podglądać :cry:
:hug: .
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Oct 2 2009 06:49am
Quote (q^p @ Fri, Oct 2 2009, 12:45pm)
Hah nakryłeś mnie zboczuchu ^_^ . Wiem wiem, nie ładnie podglądać :cry:
:hug: .


:hug: a zerkaj zerkaj do nas jak najczęściej :wub:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 2 2009 06:55am
Quote (Lord_Jox @ Fri, 2 Oct 2009, 12:04)
Cześć chłopaki i dziewczyny, najlepszego Orzi ;)


Haj Endriu :hello: i Uki ofc :hello:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 2 2009 06:59am
Wszystkiego Naj Orzi :) :hug:

Witam mistrzow z Detoxu :cheers: . Co slychac :) !? Ja wlasnie atakuje swoj setny GP :blush:

passed, 2 samu :)

This post was edited by markov on Oct 2 2009 07:00am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1108109110111112748Next
Add Reply New Topic