Quote (Thegri @ Wed, 30 Sep 2009, 19:00)
poodsyłałem spret wszystkim. ja najprawdopodobniej bede miał przerwe od lsa, chyba że późnym wieczorem cos włącze. popatrzcie na vaulty czy czegos brakuje, jak cos to gg, skype albo tel
Oko a tak wogole to sam sobie Gie Zet for fail ^^ LOL 0/5 pass rate O_o