Quote (markov @ 20 Aug 2010 16:00)
zacznij grac, i pogodzimy te dwie rzeczy

moge zaczac, ofc jak mi postawisz vaulta

e: qfa ale w sumie pierwszy raz od paru miechow mnie nawet troche ciagnie do lsa

jak bedziecie leciec jakis 1-71 a bedzie slot to mowcie, zastanowie sie

e2: k, kupioned, pozyczy/odda ktos jakis wep monkowy na 10/15?
This post was edited by Leny on Aug 20 2010 09:41am