Quote (Thegri @ Mon, Sep 28 2009, 11:15am)
siemka ja tez wracam do żywych po 2 dnich balowania weselnego.. gz +1 Ewuniu

dziękuje Smoczusiu
Quote (BigBicho @ Mon, Sep 28 2009, 11:18am)
No ba ja sie juz 3 razy na pierwszych wyjebalem :/
hehe to gz

ja chociaż drugie widziałam

ale obawiam się że trzecich to nigdy nie zobacze
This post was edited by melania on Sep 28 2009 05:57am