Quote (mlodyy @ Fri, Sep 25 2009, 09:43am)
Witam mozna sie tu jeszcze dostac na detox ?:D
szefu wraca jutro więc musicie pewnie obgadać co i jak

szczerze powiedziawszy zbieramy ludzi chętnych do gry w lsa. początkujący zawsze mogą liczyć na porady i wspólne catasy jak bedzie ktos akurat w pobliżu lev, ale nie dofinansowujemy fgs i sprzetu

pisz pma do BigBicho i napisz dlaczego chcesz dołączyć. Jak wróci to na bank odpisze
