d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1105106107108109748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 24 2009 04:47pm
hehe siema chłopaki :)
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2009 03:32am
Quote (Thegri @ Thu, Sep 24 2009, 10:47pm)
hehe siema chłopaki :)


a dziewczynki to co? :rolleyes:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Sep 25 2009 03:42am
Quote (melania @ Fri, 25 Sep 2009, 11:32)
a dziewczynki to co?  :rolleyes:


Cześć królewno :hello: :rolleyes: .
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 25 2009 03:42am
Quote (melania @ Fri, Sep 25 2009, 09:32am)
a dziewczynki to co? :rolleyes:


czeeeść dziewczynko :wub:
Member
Posts: 6,222
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Sep 25 2009 03:43am
Witam mozna sie tu jeszcze dostac na detox ?:D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 25 2009 03:49am
Quote (mlodyy @ Fri, Sep 25 2009, 09:43am)
Witam mozna sie tu jeszcze dostac na detox ?:D


szefu wraca jutro więc musicie pewnie obgadać co i jak :) szczerze powiedziawszy zbieramy ludzi chętnych do gry w lsa. początkujący zawsze mogą liczyć na porady i wspólne catasy jak bedzie ktos akurat w pobliżu lev, ale nie dofinansowujemy fgs i sprzetu ;) pisz pma do BigBicho i napisz dlaczego chcesz dołączyć. Jak wróci to na bank odpisze :)
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2009 04:28am
Quote (q^p @ Fri, Sep 25 2009, 09:42am)
Cześć królewno :hello: :rolleyes: .


:hello: ojejku jaki słodziak z Ciebie :rolleyes:


Quote (Thegri @ Fri, Sep 25 2009, 09:42am)
czeeeść dziewczynko :wub:


:hello: czeeeść mój Ty pysiu-misiu :kiss:

Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 25 2009 06:43am
Pysiu - misiu ... rozpływam się jak masełko moja Ty ślicznotko - pychotko :wub:

This post was edited by Thegri on Sep 25 2009 06:44am
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 26 2009 12:20am
Hejka wszystkim gildowiczom no i oczywiscie Revolciakom tyz :D Ja ju na miejscu takze wracam do normalnego zycia lol :/ Pozdrowka dla wszystkich :)
Member
Posts: 1,296
Joined: Sep 21 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2009 02:40am
Quote (BigBicho @ Sat, Sep 26 2009, 06:20am)
Hejka wszystkim gildowiczom no i oczywiscie Revolciakom tyz :D Ja ju na miejscu takze wracam do normalnego zycia lol :/ Pozdrowka dla wszystkich :)



Witamy , witamy i o zdrowie pytamy :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1105106107108109748Next
Add Reply New Topic