d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1103104105106107548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.51
Trader: Trusted
Oct 2 2011 08:09am
Quote (Erg_zolw @ Oct 2 2011 04:08pm)
jak cos mam kilka essencji na tier2 jak chcesz.


musze items uzbierac teraz bo mam 5 lvle
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 2 2011 08:13am
hehe dzieki jeszcze raz wszytkim :) teraz to juz napewno dobra flaszke jestem krewny :) :wub:
Member
Posts: 55,630
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,638.89
Oct 2 2011 08:14am
Quote (sg_orzi @ 2 Oct 2011 16:13)
hehe dzieki jeszcze raz wszytkim :) teraz to juz napewno dobra  flaszke jestem krewny :)  :wub:


nie inaczej :D
btw./ nie chce zapeszac ale we wtorek max czwartek powinienem miec neta i juz wszystko cacy :)
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Oct 2 2011 08:16am
Quote (jaku @ 2 Oct 2011 16:14)
nie inaczej :D
btw./ nie chce zapeszac ale we wtorek max czwartek powinienem miec neta i juz wszystko cacy :)




no to juz bedzie pro :) bo cie deczko brakuje w cata :)
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.51
Trader: Trusted
Oct 2 2011 08:17am
Quote (jaku @ Oct 2 2011 04:14pm)
nie inaczej :D
btw./ nie chce zapeszac ale we wtorek max czwartek powinienem miec neta i juz wszystko cacy :)


to pogramy cos razem ;)
Member
Posts: 55,630
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,638.89
Oct 2 2011 08:24am
bedzie mega mocnie bo mam duzo w chuj wolnego czasu :d
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.51
Trader: Trusted
Oct 2 2011 08:27am
Quote (jaku @ Oct 2 2011 04:24pm)
bedzie mega mocnie bo mam duzo w chuj wolnego czasu :d


to bedziesz mutowal u mnie na koncie jak nie bedziesz mial co robic ;p
Member
Posts: 55,630
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,638.89
Oct 2 2011 08:36am
Quote (Lewy @ 2 Oct 2011 16:27)
to bedziesz mutowal u mnie na koncie jak nie bedziesz mial co robic ;p


chlopie ja wracam do swojego glyfowania,mutowania i sufesingowania :D a w super wolnym czasie to bede pizgal w quake'a i ogoladal dzikie orki :P
Member
Posts: 46,969
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,338.51
Trader: Trusted
Oct 2 2011 08:41am
Quote (jaku @ Oct 2 2011 04:36pm)
chlopie ja wracam do swojego glyfowania,mutowania i sufesingowania :D a w super wolnym czasie to bede pizgal w quake'a i ogoladal dzikie orki :P


nie ma sensu zeby mutowalo x osob ^^ lepiej jedna a dobrze ;p
Member
Posts: 55,630
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,638.89
Oct 2 2011 08:42am
Quote (Lewy @ 2 Oct 2011 16:41)
nie ma sensu zeby mutowalo x osob ^^ lepiej jedna a dobrze ;p


TO PODSYLAJCIE MI ITEMKI :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1103104105106107548Next
Closed New Topic