d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1103104105106107748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Sep 15 2009 08:16am
Yoł brygada! Co taki smutny start po resecie? :)
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 15 2009 08:56am
Quote (Qlet @ Tue, 15 Sep 2009, 16:16)
Yoł brygada! Co taki smutny start po resecie? :)


Jaki smutny , nie ma ekipy ktora by mnie wspierała :( Wszyscy pierniczą :/
Member
Posts: 3,625
Joined: Apr 24 2006
Gold: 23.75
Sep 15 2009 09:20am
Quote (BigBicho @ Tue, Sep 15 2009, 03:56pm)
Jaki smutny , nie ma ekipy ktora by mnie wspierała :( Wszyscy pierniczą :/


ano lipa :(
ja na tym necie skurwialym mobilnym laguje z deczka, o rozmowie na skype juz nie wspomne^^
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 15 2009 11:04am
Quote (Qlet @ Tue, 15 Sep 2009, 17:20)
ano lipa :(
ja na tym necie skurwialym mobilnym laguje z deczka, o rozmowie na skype juz nie wspomne^^


Wim :( Btw kurwa na pierwszych umarłem, pierdole od tąd bede używał wujka Randiego :P Buahahahahah http://isgodly.com/randy/
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 15 2009 11:08am
Quote (BigBicho @ Tue, Sep 15 2009, 02:56pm)
Jaki smutny , nie ma ekipy ktora by mnie wspierała :( Wszyscy pierniczą :/


przypominam że jako pierwszy wbiłem punktaska po resecie :D
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 15 2009 01:15pm
Quote (Thegri @ Tue, 15 Sep 2009, 19:08)
przypominam że jako pierwszy wbiłem punktaska po resecie :D


Ja przypominam ze juz wbilem dwa i maga mam na 72 lvlu :P
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 15 2009 11:46pm
Quote (BigBicho @ Tue, Sep 15 2009, 07:15pm)
Ja przypominam ze juz wbilem dwa i maga mam na 72 lvlu :P


owszem, aczkolwiek mag jest jak mi oniegdaj powiedziałeś stworzony pod welling więc poziom swój zwiększać będzie, na wybór kluczy się nie decydując :p
btw ja wkrótce dolecę moim magiem do mq i barb też juz pewnie niedługo polata, tylko musi sie jakaś ekipa konkretna znaleźć

This post was edited by Thegri on Sep 15 2009 11:47pm
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 16 2009 04:15am
Quote (Thegri @ Wed, 16 Sep 2009, 07:46)
owszem, aczkolwiek mag jest jak mi oniegdaj powiedziałeś stworzony pod welling więc poziom swój zwiększać będzie, na wybór kluczy się nie decydując :p
btw ja wkrótce dolecę moim magiem do mq i barb też juz pewnie niedługo polata, tylko musi sie jakaś ekipa konkretna znaleźć


No no :P
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Sep 16 2009 06:17am
Quote (BigBicho @ Wed, Sep 16 2009, 10:15am)
No no :P


Yes yes :p
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 16 2009 08:05am
I co tam Bogdan cos nie widze zebys klikał :p
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1103104105106107748Next
Add Reply New Topic