Quote (BigBicho @ Tue, Sep 15 2009, 07:15pm)
Ja przypominam ze juz wbilem dwa i maga mam na 72 lvlu

owszem, aczkolwiek mag jest jak mi oniegdaj powiedziałeś stworzony pod welling więc poziom swój zwiększać będzie, na wybór kluczy się nie decydując

btw ja wkrótce dolecę moim magiem do mq i barb też juz pewnie niedługo polata, tylko musi sie jakaś ekipa konkretna znaleźć
This post was edited by Thegri on Sep 15 2009 11:47pm