Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:14)
Pesymista, za to bede bardziej zadowolony jesli pass bedzie, niz gdybym z gory zalozyl ze wygram a bylby fail - wtedy bylbym smutny a tak jestem oswojony z ta mysla >.>
Mozna i tak, tak czy siak, trzymamy kciucki za pass
Dobrej nocy panowie, powoli sie zbieram.
Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:14)
I czemu wszyscy we mnei kamieniami rzucaja xD
pomysl ze to WII i uciekaj
This post was edited by markov on Dec 4 2008 04:15pm