d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev11021031041051062396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2008 04:09pm
Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 22:58)
Hmm gdybysmy byli na 1 stronie to mialo by sens ;/

(Włączył mi się syndrom żyda)


To do slashowania, a nie narzekasz, ze nie jestesmy wink.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2008 04:12pm
Quote (markov @ Fri, 5 Dec 2008, 00:09)
To do slashowania, a nie narzekasz, ze nie jestesmy wink.gif


Toz slashuje wbije 1 punkcik soon >.> Najpozniej jutro wieczorem zalezy kiedy mi busterss odda items zebym mogl nastepnego climba robic.
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 4 2008 04:13pm
Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:12)
Toz slashuje wbije 1 punkcik soon >.> Najpozniej jutro wieczorem zalezy kiedy mi busterss odda items zebym mogl nastepnego climba robic.


Tylko 1?... co to za podejście heart.gif heart.gif.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2008 04:14pm
Quote (q^p @ Fri, 5 Dec 2008, 00:13)
Tylko 1?... co to za podejście http://forums.d2jsp.org/html/emoticons/wurf.gif heart.gif heart.gif.


Pesymista, za to bede bardziej zadowolony jesli pass bedzie, niz gdybym z gory zalozyl ze wygram a bylby fail - wtedy bylbym smutny a tak jestem oswojony z ta mysla >.>

I czemu wszyscy we mnei kamieniami rzucaja xD

This post was edited by Onesteptodie on Dec 4 2008 04:14pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2008 04:15pm
Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:14)
Pesymista, za to bede bardziej zadowolony jesli pass bedzie, niz gdybym z gory zalozyl ze wygram a bylby fail - wtedy bylbym smutny a tak jestem oswojony z ta mysla >.>


Mozna i tak, tak czy siak, trzymamy kciucki za pass smile.gif
Dobrej nocy panowie, powoli sie zbieram.


Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:14)
I czemu wszyscy we mnei kamieniami rzucaja xD


pomysl ze to WII i uciekaj biggrin.gif


This post was edited by markov on Dec 4 2008 04:15pm
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 4 2008 04:17pm
Quote (Onesteptodie @ Thu, 4 Dec 2008, 23:14)
Pesymista, za to bede bardziej zadowolony jesli pass bedzie, niz gdybym z gory zalozyl ze wygram a bylby fail - wtedy bylbym smutny a tak jestem oswojony z ta mysla >.>

I czemu wszyscy we mnei kamieniami rzucaja xD


No i takiej odpowiedzi oczekiwałem thumbsup.gif.
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2008 04:40pm
gn8 santa.gif

RETWE GL Z MQ
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2008 05:13pm
Hm.. Kolejny update - avatar w liscie gildi. Kolejne 500 FG,
przyjmuje skladki, o ile komus nie szkoda paru groszy. W 1 kolejnosci kupie opis, pozniej avatar.

Dobrej nocy sleep4.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2008 05:43pm
Quote (markov @ Fri, 5 Dec 2008, 01:13)
Hm.. Kolejny update - avatar w liscie gildi. Kolejne 500 FG,
przyjmuje skladki, o ile komus nie szkoda paru groszy. W 1 kolejnosci kupie opis, pozniej avatar.

Dobrej nocy sleep4.gif


A mamy ladny avatar ?



Czyzby Paul nie mial fg na sprzedaz ze szuka zrodel zarobku >.>

This post was edited by Onesteptodie on Dec 4 2008 05:44pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 5 2008 12:23am
Quote (Onesteptodie @ Fri, 5 Dec 2008, 00:43)
A mamy ladny avatar ?



Czyzby Paul nie mial fg na sprzedaz ze szuka zrodel zarobku >.>


Zrobic to najmniejszy problem, jezeli o grafike chodzi to nasz guild nie ma zadnych problemow smile.gif
Czas do szkoly.. pozniej basen i sparing w reczna,ble.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev11021031041051062396Next
Closed New Topic