Quote (melania @ Wed, 9 Sep 2009, 00:19)
no to zajebiście
świetna sprawa! ciesze się bardzo, że nie wbiłam żadną postacią

Lold

Nie sumuc Ewa bo tu miejsca brak na twe babskie łzy

Nie no zartuje

Tak naprawde to jestesmy na tym samym poziomie i szanse sa rowne takze zachecam do proby mq
This post was edited by BigBicho on Sep 9 2009 01:12am